Jump to content

Recommended Posts

Да попитам,че се намесиха гуми разни-зимни летни?

Има ли разлика в показателите ,ако се мери колата на диното с16" и после 18"?

Оказват ли влияние различните кг на джантите върху резултата ?

Това дино в Хеед на мотора ли измерва или на гумите,в смисъл снимката на последната графика -на мотор ли са данните или на гуми?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 221
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...точно [emoji469]...ovo je standart..

 

Радвам се че вече признаваш новия стандарт официално :)

 

Ще си караш ли колата на дръпката на Бояна ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С най-добрия рс2 сетъп който познава историята на човечеството  :flehan:

 

 

 

Ръкавицата е хвърлена - новата дисциплина е старт от място - на Бояна, кога можеш да излезеш. Отново оригинал срещу фейк. :)

Редактирано от more
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам,че се намесиха гуми разни-зимни летни?

Има ли разлика в показателите ,ако се мери колата на диното с16" и после 18"?

Оказват ли влияние различните кг на джантите върху резултата ?

Това дино в Хеед на мотора ли измерва или на гумите,в смисъл снимката на последната графика -на мотор ли са данните или на гуми?

Благодаря

Някоя батка нещо?

Да каже?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батките само на сериозни въпроси над 600 к.с. на колелата отговарят, на твойте въпроси трее некой ламер да отговори :hilezh:

Има разлика от джантите , а диното на Хеед показва най-малки резултати сравнено с другите в БГ ,също така показва резултат на гуми...

Друг въпрос е , колко ще е разликата в стойностите с 16'' и с 18'' ...? Колкото по-силен е автомобилът, толкова тя ще е минимална...Ако боднеш на един ухапан тръц едни 15ки ше си изкара почти фабричните 100 коня на гуми :lol: , ако обаче го нахлузиш в едни 19ки, много тъжно на екраня ше се появи двуцифрено число :flehan:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой забелязаха че е дизелоподобна, но никой не оцени като "постижение"факта...Как аджеба (и добре ли е) от 2 литров (..и канче) бензинов мотор да го докараш до поведение на 3 литров съвременен дизел???

 

 

Ето ти една картинка на съвременен дизелов мотор и по нея би ли ми обаяснил къде е приликата?

 

popup400_565at070013_small.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще е титаничната битка на рс2 сетъпите на Бояна. 
Мога да се включа с малолитражката. 

Редактирано от smg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще е титаничната битка на рс2 сетъпите на Бояна. 

Мога да се включа с малолитражката. 

 

И аз това се питам  :lupe:

 

Между другото тая графика са я загледах защо е 4 цилиндров мотор да не са карали с един откачен цилиндър и някакви корекции странни ?

Редактирано от more
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще е титаничната битка на рс2 сетъпите на Бояна. 

Мога да се включа с малолитражката. 

 

Петък може да изкарам комбинизона за сверка, ако ти се кара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Между другото тая графика са я загледах защо е 4 цилиндров мотор да не са карали с един откачен цилиндър и някакви корекции странни ?

 

Чшшш, сА си представи ако закачат и 5-ия цилиндър къв торк и още колко коне ще бутне...

п.п :Забравили са от Хеед да драснат 5 преди да принтнат... А преди това е мерен 4 цил.миксер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам не ги разбирам тези неща....Но съм сигурен че със закачен 5-ти цилиндър графиката на торк-а ще е като на в.Матерхорн

matterhorn.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска да каже, че независимо от вида на графиката, те лъзнАха като пълен ламер :hilezh:

Възмутен съм от тебе бхахахах

Редактирано от jimi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да направя едно неангажиращо предположение:

 

Турбото прави голям пик и след това започва да сваля налягането заради жегата. (примерно) Отделно от това човека си каза, че хардуера не е 1:1, тоест трябват и валовие и каквото там друго изброи. По-важното е, че връх Матерхорн победи хвърковатата чета от премиум форумни бегачи :D

Редактирано от sk.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че Спас са го излъгали и са му продали б4 реплика за рс2,иначе друго обяснение няма при положение че червената беше с двама човека за да компенсира ГОЛЕМИЯ проблем от липсата на задна седалка,задна броня и пепелници :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо най-накрая дойде и архитекта ма 3-тия райх йерез тийм ПРЕФОРМАНС :dance:

 

Единствените реплики за които се сещам се въдят под твойта круша хоум мейт мастере :hilezh:

 

И да ти кажа под секрет бях с повреден н75 и разпадаше на 1 бар, за което може да потвърди Ванката единствения возил се в RS2 от ваща група.

 

Защо собственика на манията бяга от реванш ?

 

Независимо как завърши аз ще си остана с rs2 а той с "с6"

 

:respekt:

Редактирано от more
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много се връзваш :flehan: ,макар и бавна колата ти е много хубава ,,,,,,,,,,,значи  следващия път щом си я съживил ще те пробвам на бензин :hilezh:

Редактирано от urs4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се връзвам не следиш ли имотиконите.

Дано да има следващ път и не се разпадне червената мания, че счупените сетъпи около тебе вече надминават значително едно друго гуру което се занимаше с 5-таци.

Как си карал на газ като нямаше бутилка ?

Не се връзвай :flehan:

Редактирано от more
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся ли я монтирахте бутилката за пропан-бутан ултиматиф бегуната, колко тежат релсите та ги сваляхте и тех с лайстните на прозорците :hilezh:

 

Баси манията бегачка круйзваща на газ прехапваща модни ламбота и рс2 късно вечер, кошмара 2 :zustimm:

 

Не намерих чип и пружина, казаха ми че некъв от Княжево ги изкупил сички са немало даже пружини и за клапани никъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сега още през март. Прясно боядисван е тавана ,затова го няма рейлинга.

Щом нямаш чип, какъв реванш търсиш???

Какво по различно очакваш да се случи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...