Jump to content

Търси се IP камера за домашни условия


Recommended Posts

Приятел търси да си закупи IP камера за домашни условия с изискванията да е с добра разделителна способност, добро нощно виждане и евентуално да има и звук.

 

Що е то и от къде да си го поръча/купи?

 

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Домашна и нощно виждане малко трудно се побират в едно изречение имайки в предвид и разделителната способност.

Аз ползвам широкоъгални 1.3mp с авто фокус. Марката е едимакс от вали. Лошото е че са на 5волта и ти трябва близък контакт. Цената е до 100лв по спомен.

Ако има по-голям бюджет може да разгледа и тези с диоди, но не очаквайте чудеса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам наблюдения над тази:
Edimax IC-3100W

 

сложихме я в офиса, добра резолюция, wi-fi /практически трябва да и пуснеш само ток/, има мобилна апликация, детектор за движения и какви ли още функции, за на тъмно не става, трябва да има поне някакъв лек източник на светлина. Цената беше около 110лв с някаква промоция, иначе е към 150. Ако имаш конкретни въпроси, ще се радвам да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако представлява интерес, мога да кача някоя снимка от нея, не е широкоъгълна да, но с правилен монтаж горе-долу покрива добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка камера на Dlink е перфектна. Има cloud функция, има такива с PTZ има такива с WIFI има HD има дори и 360 градуса, въпроса кое него го устройва най вече. Сериозно препоръчвам Dlink

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анди, до моят магазин има фирма която се занимава основно с такива неща IP камера и интернет компоненти

 

Videomax се казва, разгледайте там и ако искаш може да заведа момчето до тях да си хареса нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да е дискретна, по-скоро качеството на образа е с приоритет както и на тъмно.

 

Бюджет около 300лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се обърнете към фирма СЕКТРОН? Мисля, ще могат да ви помогнат за избора и ще ви дадат прилична цена. Скоро гледах тяхна брошура и ми се видя доста дълга откъм асортимент.

Редактирано от masurev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото Пешо от Марс например ми удари едно рамо и видеонаблюдението вкъщи излезе на 50% от вариант покупка и монтаж на същия сет от там.

П.С. алармата и монтаж и са ми от Сектрон и не се оплаквам, просто е хубаво да се видят и алтернативи.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Е, аз говоря за продажните цени (нормалните, без "рамо"). За изграждане на видеонаблюдение (работата) не виждам да е питал Wizi.

Аз го давам, като алтернатива. :hilezh:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли камерата да е с Wi-Fi?

 

Тази може да се вземе за около 133Euro без ДДС и отстъпка. С отстъпката ще дойде на цената без ДДС.

 

Тази е 169Евро при същите като по-горе условия.

 

А това е евтина тояга за 88Евро с горните условия

 

Тази е малко по-странна с някой странични функции и цена от 198Евро.

 

Като устойчивост и безпроблемност бих препоръчал Axis ама цените им са  :stupid:  , основното им предимство е че работят (като знам на какъв тормоз съм ги подлагал)....

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...