Jump to content

80-1.8i-115кс срещу 90-2.3-133кс


Recommended Posts

Значи с един причтел спорим кое ускорява по бърже,примерно от 0-100,аз съм с1.8-115,и му казвам че машината е форсак къс ход на буталата съответно по -бързооборотно,а братчеда спори че са му повече конете.Айде и вие напишете нещичко та да оборим темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек даже може да кажа кое ще го отнесе доматът... :bia::D:unsure:

Та да изясним спора между двете приятелчета :bia: - първо Колега да те питам 90-ката Quattro ли е и второ и той ли е на газ като теб :o:D ???

Трето - моето мнение е че почти нямаш шанс ако е Quattro пък и да не е - все пак пробвайте - така ще е и по-интересно и ще си направите шоу :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

115 коне 80-ка 1.8 няма :D Освен ако не е някой хондов мотор де както го описа :bia: Виж 112 или 113 някак по- става. Ама срещу петака е загубена кауза :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

115 коне 80-ка 1.8 няма ;) Освен ако не е някой хондов мотор де както го описа :bia: Виж 112 или 113 някак по- става. Ама срещу петака е загубена кауза :)

Добре де 113-83kWt

добре де113-83 квт.Абе вие за обороти чували ли сте,защото аз съм пробвал исъс 2.3 исъс 2.0 и ги ям на старта,говорим за 0-100,2.3 е добре ,ама силата му се усеща на 4-5 скорост

Човек даже може да кажа кое ще го отнесе доматът... :unsure::bia::D

Та да изясним спора между двете приятелчета :D - първо Колега да те питам 90-ката Quattro ли е и второ и той ли е на газ като теб :P:o ???

Трето - моето мнение е че почти нямаш шанс ако е Quattro пък и да не е - все пак пробвайте - така ще е и по-интересно и ще си направите шоу :o

Не ,не е куатро.2.3 133кс,и тои е на газ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де 113-83kWt

А аааааааа призна си човека :bia:

Не трябваше да му сечете ентусиазма на човека - но по-добре, че от рано разбра, че няма шансове, че после щеше да е късно.... :bia::D:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, 2,3-ките, ако са ти тръгвали от 3-та, може и да си ги "ял"

не бе брато на задна

не бе брато на задна

няма ли да напише някой ойто кара 1.8,тия с 2.3 много ясно ще се напъват,.Ти ства 2.3 още малко ще опънеш Х онда сивик 1.5,а,? до 2.3 са цели 800 кубика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ства 2.3 още малко ще опънеш Х онда сивик 1.5,а,? до 2.3 са цели 800 кубика

Ти ква кола даде запример... :bia::unsure::D с "бегачките" гледам си запознат доста добре, спирам да пиша.

2121213314255661cv.gif

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0-100 шанс има някой Голф 1.8 /112 с/у 2.3 quattro,

но А80 1.8 може да дръпне 2.3 само първите метри (заради много по-малкото тегло) . . . .

НО има много "но". 2.3 може да е с предно/quattro, седан/купе, с различни скоростни кутии,

различни екстри (климатик, ел седалки, ала бала) - от там и с различно тегло . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не е куатро(а дори и да е)макар че като се мерят - се мерят еднакви по параметри коли, според мен ще дръпне първите 50-100м. А80-тката.

Имал съм такова Ауди - имаше невероятен старт и ускорение..., а... и звук!!!

Карал съм 2.3Б4 куатро, 2.3Б4 и 90 2.3 и знам че имат слабо ускорение до около 2500-3000 когато чак се развъртат...

Дори и сегашното ми Ауди има ряз през почти целия диапазон на оборотите...

Да не ми се обиждат колегите - това е лично мнение!!!

0-100 шанс има някой Голф 1.8 /112 с/у 2.3 quattro,

но А80 1.8 може да дръпне 2.3 само първите метри (заради много по-малкото тегло) . . . .

НО има много "но". 2.3 може да е с предно/quattro, седан/купе, с различни скоростни кутии,

различни екстри (климатик, ел седалки, ала бала) - от там и с различно тегло . .

колега естествено че не става въпрос за автоматик с издут до дупка климатик на 2.3-ката :D Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ква кола даде запример... :bia::unsure::D с "бегачките" гледам си запознат доста добре, спирам да пиша.

2121213314255661cv.gif

Не бе,примера е за кубиците,конете се изкарват не само от кубици,има и други важни фактори,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не е куатро(а дори и да е), според мен ще дръпне първите 50-100 А80-тката.

Имал съм такова Ауди - имаше невероятен старт и ускорение...

Карал съм 2.3Б4 куатро, 2.3Б4 и 90 2.3 и знам че имат слабо ускорение до около 2500-3000 когато чак се развъртат...

Дори и сегашното ми Ауди има ряз през почти целия диапазон на оборотите...

Да не ми се обиждат колегите - това е лично мнение!!!

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ти си от отбора,нали тва имам и аз в предвид,ама не са 50-100 ами са 200-300м

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, първо се разпиши по темата колко си вдигал/предполагам над 230/ и тогава пускай тази..... :bia::unsure:

Куро, тоя те настъпи по мазола :D

Колега,разписал съм се /макса на моето беше 210бензин.190газ.Ама тука говорим за старт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната fun-racing тема бате, пича още разсъждава по въпроса кой кого, аз съм го правил и знам, нека се пуснат после па ще говориме, жалкото е, че като го дръпне 2,3-ката нема пропише повече по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,разписал съм се /макса на моето беше 210бензин.190газ.Ама тука говорим за старт

и мойто старото Ауди много вървеше ама на отсечката преди Г.БОгров набрах 200(една идея май преди 200 ама ме беше страх да дзепам само у километража дали ще стане кръгло 200 или и отгоре - това беше проба)

колега виж ми подписа и да знаеш че според мен 210 са нереални километри, при мен беше яко газене на педала и от завоя излезах с около 180>

С какви гуми беше? Аз бях с 195/60/14 по каталог.

Айде и със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ша я скъсам таз 80-ка дори и раликата да ни е 3 коня и да тежа с 300 кг. от горе :unsure:

Готов съм за шоуто да се жертвам - дори и КОРАБЧЕТО ми да не победи :D

Audi 100 2.0E 115 hp

dsc00230ln1.jpg

Редактирано от petertyp44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мойто старото Ауди много вървеше ама на отсечката преди Г.БОгров набрах 200(една идея май преди 200 ама ме беше страх да дзепам само у километража дали ще стане кръгло 200 или и отгоре - това беше проба)

колега виж ми подписа и да знаеш че според мен 210 са нереални километри, при мен беше яко газене на педала и от завоя излезах с около 180>

С какви гуми беше? Аз бях с 195/60/14 по каталог.

Айде и със здраве!

Ами аз бях, и съм все още със 195/60/15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич твойто ще да е 1.8Е, не i :bia: DZ мотор , мех. инжекция 112 коня

аз имах такова

и не няма да дръпнеш 2.3-ката :D не се пъни :D

а колкото до тва кой колко вдигал , по книжка тая кола и дават max 198км/ч :bia::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...