Jump to content

Мнения относно конкретна обява Audi A4 B6 1.8T


Recommended Posts

Колеги, нов съм във форума и като цяло нямам опит с Ауди. Реших да сменям старата кола (Nissan Primera 1994) и се насочих към закупуването на Audi A4 B6 1.8Т или 1.9 TDI. Разполагам с бюджет от 7000лв за закупуването на самата кола. Можете ли да ми помогнете с мнение относно тази обява:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11408969323833467&slink=7r6g6b

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тези снимки освен мнението, че полукожения салон не я прави sline, другото няма да е меродавно и като да се огледа на живо от човек, който разбира!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш я, но след това си приготви 3 хиляди, за да я обслужиш качественно и обстойнно, така че като я караш да се усеща кола, а не разтропан едномилионник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са му парите за тази година и липсата на екстри. Дори каско няма. Но пък ако е читаво поддържана ковто е възможно си заслужава след като свалиш от цената. Ходи я виж, ако ти хареса на майстор/порше и си ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав салон,не е S line в последно време всички ги пишат S ки явно е модерно вече!

Хубави коли са и си искат поддръжка ноо определено сегашният ти Нисан ще ти се види като лагерна количка сравнение с Аудито...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xx са номера на временно пребиваващ - арабин най-вероятно. НЕ КУПУВАЙ автомобил от арабин.Страшни мундари и нещастници са .Ще си спестиш много ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама по горното мнение за 3000 да я обслужи...незнам :nixweiss:,имам чувство че някой колеги пишат за да трупат мнения :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво ще и обслужва.

 

Аз като взех мойта, 1000лв за гуми, всички фитри /маслен, въздушен, горивен, поленов/ и масло, 4 маркучи за спирачките + спирачна течност  бяха към 500лв, свещи Иридиеви 80лв, и два тампона на предното окачване 50-60лв. Горе долу се събират. Ако сложа и моята прищявка за боядисване и изправяне на две джанти още 1000лв, направо си ги заковаам 3000лв. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се въртя около тази сума, но разбита във времето от февруари насам, не съм ги дал на веднъж :).Също включвам цялостно пребоядисване, което не е задължително :).Тампони двигател и скорости 700лв. масла филтри вече два пъти, предни накладки-160лв., cut off клапан-70лв. и още куп дреболийки.Преди зимата предстои профилактика на алтернатор,че зарежда на 12.6V. като позагрее.Сменени гарнитури на капак на клапани.Все още не съм стигнал до по-скъпите ремонти като маховик+съединител, обтегач на веригата и турбото :).И най-шибания проблем фланеца на охладителната система отзад на главата, наложи се сваляне на мотора надолу, че резбата беше прецакана и нямаше как да се хване новия фланец, Фланеца е евтин, но труда....... спрямо цената му беше солидна сума, но това нямаше как да се види на първоначален оглед в сервиз, щото мястото е много завряно.А и два носача+термостат веднага след покупката смених.Не е като да няма за реставрация, повечето неща си ги знаех при покупката, само фланеца ме изненада неприятно и си бях направил сметката, че ще се правят преди зимата  :hilezh: .За сметка на това я взех с каско, данък, регистрация и гражданска.Така че прави си сметка колега, да не стои като паметник.Успех с покупката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под "обслужване" не следва да се разбира подмяна на всичко счупено. Тези разходи са си строго индивидуални и зависят от състоянието, в което купувате колата. Един може да даде 300 а друг 3000 лв. Обслужването е масло, ремъци, филтри, пълнене климатик ...

Редактирано от GT_power
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако се брои всичко което се сменя по време на експлоатация на автомобила...някой ще чукнем и 4-5 К лева...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви казвам, че с пишат глупусти на кило...

 

п.п. За да съм по темата, колата изглежда много добре за тези пари и си заслужава да се погледне на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да спомена, че колата се върти от март месец още, когато аз търсих. Не ходих да я гледам, защото исках без газова да бъде. Отделно и номерата ме притесняваха. Но това е от мен, ако не ти пречи газта, отиваш, гледаш, закачаш я на ваг и ако няма проблеми, пробваш цената да я бутнеш с някой лев и така :)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...