Jump to content

AUDI coupe quattro TYP85 wide body


more

Recommended Posts

  • Отговори 347
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво браво,добре се получава.Да те попитам нещо,предната маска ти ли я направи закрепена за калниците или така си беше?Успех и чакаме още снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нещо невероятно, което си направил. Браво! Тук в Русе се прави подобен проект, за който скоро разбрах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спасе, напъни се малко, щото и ние не издържаме повече! Баси напрежението! Като стане колата, трябва да направиш един реид из страната, с разписание кога къде ще бъдеш! Иначе няма да стане! Трябва да се осигурят репортери. Тази кола е легендарна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Спасе, напъни се малко, щото и ние не издържаме повече! Баси напрежението! Като стане колата, трябва да направиш един реид из страната, с разписание кога къде ще бъдеш! Иначе няма да стане! Трябва да се осигурят репортери. Тази кола е легендарна!

 

Ехее :) стига де чак пък толкова :)

 

Колата е направена нормално и прилично нищо особено не е на практика.

 

Който е имал желние е ходил на място и я е виждал (дори докат се правеше)

 

:zustimm:

 

Ще помоля някой от модовете да оправи снимките до 9-та страница, няколко колеги ми пишат че не се виждат.

Редактирано от more
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По- скоро админите ще трябва да помагат- и аз не ги виждам- а не са линкове, явно са качени директно в базата на форума, а там достъп нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От facebook не качвай. При мен винаги става същото след като мине някоя седмица. Качи ги първо примерно в snimka.bg или подобен сайт

Редактирано от audifanatic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно- линковете се генерират динамично и след известно време се променя адреса- пробвах с линковете в отделни табове и не се зарежда нищо- фацето са си обновили линковете (за да не се ползват за сторидж за снимки го правят, гадовете)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги едитна на мига, само ми дай линковете, които искаш да сложа. Другия вариант е като има ммалко време директно да ги вземам от албума във фейсбук :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...