Jump to content

Въпрос за светлините на таблото?


ThEBlazZeD

Recommended Posts

Колеги, като дадете на контакт кои светлини ви светят ... Ето при мен как е :02b39b25e95e76a9452bca02b5dbce57.jpg

Мисля, че някой са изгоряли или просто, не знам на други коли светят още някой...Карам а3 спортбек (8 па)

* без FIS съм...на малкото правоъгълниче на контакт ми свети само лампата за вратата... И 1 ми е светвала тази за накладки..

Редактирано от ThEBlazZeD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и мойте. Не знам AIRBAG-а дали го има на старото табло. Но винаги можеш да си провериш лампите. Влез през VCDS и кажи на колата да ти запали цялото табло. Тогава ще видиш, ако нещо не свети.

 

180299098.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи. Автопилота не светва на контакт. Като задържа повече време на контакт, остават осветени чек енджин и акумулатор само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен свети като при bsdnikolov плюс 1- вата секунда реотана за подгрева и без индикацията за липса на закопчан колан. Добре, че я нямам, щото само щеше да ми вади очите в редките случаи, като не се закопчавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ти е изключена изцяло. Аз предпочетох да я оставя и да махна само тази на пасажера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, дано Insomnia не се обиди, но и при него са направили точно същото. Махнали са му светодиода, за да скрият проблема с рейката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК КОЛЕГИ , благодарч много :) Всичко си ми е нормално... Притесних се , да не са ми изгорени някой диоди... Главно - защото маслото веднъж беше малко и не ми беше светнала лампата - явно свети при доста по-малко масло в наличност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, трябва да падне известно (не съвсем малко) количество под минимум за да ти светне. Аз също съм падал визуално под минимум без да ми е светвала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах и моето табло. Свети ми лапмата за AIR BAG и на мен на контакто както е и при bsdnikolov. Той по-горе писа, че не знае дали на старото табло я има тази лампа, но колегата ThEBlazZeD до колкото знам е с кола 2007-ма + така, че не може да се говори за старо табло. Може да е имал предвид табло без FIS, но пък там не съм убеден, че има разлика в останалите индикации по таблото. Така, че ThEBlazZeD ако можеш направи един тест на светлините на таблото както е показал bsdnikolov в темата за VCDS да не се окаже, че имаш някакъв проблем с беговете който е бил "отремонтиран" от джамбазите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под старото табло, имах предвид това (със стария символ за ESP-то):

IMG2242.jpg

 

Но в последствие установих, че съм по-кьорав от къртица. След като забелязах грешката си, сайта не ми даде да редактирам поста.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега разбрах :hilezh: . Е значи аз съм със старото табло със стария символ за ESP. Имам FIS ако това има някакво значение и ми свети лампата за AIRBAG при контакт. Ти си с новото и при теб свети тази лампа, което ме навежда на мисълта, че при колегата може да има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...