Jump to content

проблем с тресене между 1200 и 2000 оборота


maci24

Recommended Posts

ще го проверя.аз лично масло не сам сменял,до колкото знам много рядко се сменя,мислех че е от дюзи но са перфектни

Редактирано от maci24
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да гледаме какви ги пишем, само объркваме неграмотните хора.

Аз сам или съм ни учиха в първи клас?

Редактирано от Preslito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбина на скоростна кутия :) Съветвам те рециклиране, защото според мен лично нова не си заслужава ;)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко излиза ремонта с рециклиране и къде е най удачно да се направи ?

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Айде да гледаме какви ги пишем, само объркваме неграмотните хора.

Аз сам или съм ни учиха в първи клас?

Браво, :hilezh:,най-накрая да не съм само аз лош,евала,а миличкия надали е бил и в първи клас :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз имах същия проблем... Бях решил, че е нещо по скоростната кутия... Или демфер. Тресеше ми и м/у 100-120км/ч и м/у 1000-1200 оборота без оглед на скоростта след всякакъв вид баланс по ходова част и гуми. Бях убеден, че и има нещо на скоростната кутия. Също така при въртене волана на място се чуваше страшно скърцане. Ужас направо... Майстор ми беше каза, че рейка трябва нова. Като стоеше колата на място също се усещаха неприятни вибрации и тресене. Изобщо бях се приготвил за големи ремонти.

Накрая обаче само смених цялото предно окачване с амортисьорите и биалети на задните колела и всичко си отиде на мястото. Няма тресене нито на място нито в движение. Няма вибрации. Няма скърцане при волана. Не можах да си позная колата като се качих да я карам. Всичко заспа. Така че maci24 провери и това като възможен проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз имах същия проблем... Бях решил, че е нещо по скоростната кутия... Или демфер. Тресеше ми и м/у 100-120км/ч и м/у 1000-1200 оборота без оглед на скоростта след всякакъв вид баланс по ходова част и гуми. Бях убеден, че и има нещо на скоростната кутия. Също така при въртене волана на място се чуваше страшно скърцане. Ужас направо... Майстор ми беше каза, че рейка трябва нова. Като стоеше колата на място също се усещаха неприятни вибрации и тресене. Изобщо бях се приготвил за големи ремонти.

Накрая обаче само смених цялото предно окачване с амортисьорите и биалети на задните колела и всичко си отиде на мястото. Няма тресене нито на място нито в движение. Няма вибрации. Няма скърцане при волана. Не можах да си позная колата като се качих да я карам. Всичко заспа. Така че maci24 провери и това като възможен проблем.

Е как да им Колега??? Сменил си цяло предно окачване? Това, колко пара излезе??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на всичкото отгоре започна да тресе и на високите обороти направо не се кара.започвам да мисля че автомата е заминал.по принцип добре включва не рита масло има турбина смених

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...