Jump to content

двоен дин в а4


tokaii

Recommended Posts

Здр.колеги искам да сложа СД двоен дин в ауди а4 б6.в момента имам стандартно радио , а над него стойка за чаша и визитник.трябва ли някакъв допълнителен панел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип трябва да смениш централната конзола, панела на климатроника и пепелника. Под централна конзола имам предвид скелето зад СД-то и климатроника, на което стоят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и после да сложиш това че да стане идеално

http://www.zaraudio.es/FichaArticulo~x~Soporte-de-autorradio-Audi-A4--Seat-Exeo~IDArticulo~1619.html

 

или нещто подобно

Редактирано от S lain
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става и с изрязване стига да си поне малко сръчен, аз мога да ти помогна с една такава пробна конзола която е в перфектно състояние за някави 30лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става и с изрязване стига да си поне малко сръчен, аз мога да ти помогна с една такава пробна конзола която е в перфектно състояние за някави 30лв.

а кое по точно се изрязва колега ,че всепочесто се навивам и аз да мина на двоен дин,ако може да опишеш как става тази интервенция ще съм ти благодарен и можеби не само аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз да попитам нещо понеже колата е с Босе музика при евентоално слагане на 2 дин ще се влоши ли качеството на звука.Заслужава ли си слагането на 2 дин при наличие на босе систем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш Босе музика ще свири още по-добре !!! Доказано .... 
Аз нямах в моята Б5-ца но при слагане на навигация музиката засвири още по-добре ! 
Б7 с оригинално Цд с Босе свири яко а като сложих нави  още по-добре 
Съветвам ви да вземете всичко накуп за да не мислите за такива тъпи пластмасови  рамки и грозилища -  сменят се цялата  средна конзола с пепелника климатроника и рамката (2 din CAGE). 
копчето за аварийките, чашата и останалите неща си стават и от 1 дин ... 
 

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Здравейте колеги ако ниякой има чаркалъците за 2 дин купувам.За Б6.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти ако имаш Симфони - директно можеш да сложиш нави :) 
 

DSC_0021.jpg

ако изглеждаш ето така .... ти си 6 и можеш само да изкараш радиото и да си сложиш нави - кабел преходник , GPS антена и навито и си ти !  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като махнеш радиото се вижда металната шина на която седи таблото - там се залепя - тя е магнитна :)  и имаш супер сигнал постоянно ! 
Имам антена за продан ако някой иска ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 лв колко я купих - просто си мислих че имам проблем с антената а тп се оказа че просто колата иска малко да се поразходи и да си хване сигнал [emoji23] затова и тази е за продан ! Ибейска от 10 лири - ползвам такива вече 4-ти път

Sent from Iphone 6

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...