Jump to content

Интересни А3-ки предлагани на пазара


audiceco

Recommended Posts

Не знам тука коли на по 115 хиляди реални почти не се вкарват понеже няма кой да ги купи, а тая от поста на колегата audiceco на мене за тия пари (11 000) ми изглежда много прилична кола и според мене няма кой знае колко забележки за кола 2006 година (все пак вече кола на 9 години) и наистина от клипа поне двигателя ми се струва, че работи съвсем нормално и ще изкара бая време :). Аз като си търсих кола преди 4-5 месеца тия които гледах за около 11-12 хиляди 90% бяха в толкова лошо състояние без чист детайл изтормозени от каране изподрани, изпокъсани та явно за това тая от обявата ми се струва като туко що излезнала от магазина сравнение с тия които гледах :D :D (ама става въпрос за 1.9 tdi , запазените 2.0 tdi не съм гледал как вървят). Малко спам стана ама да не остана по-назад и да си кажа мнението и аз. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стига бе Цецо. Тая кола ако е абсолютен дарак не знам какви са ти критерийте за добър автомобил. Говоря спрямо цената разбира се. Ако двигателя и маховика са в ред неща, които горе долу могат да се проверят колата е много добра за цената която й искат. Броните наистина изглеждат съвсем леко по-тъмни, но колата е на близо 10 години нормално е да е имало някакви инциденти дребни или по-сериозни. Отделно всички луфтове по предницата са идеални така, че и да е имало нещо е било добре отдемонтирано.  Не казвам, че колата е перфектна, но да кажеш на тази кола абсолютен дарак не съм съгласенпо никакъв начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре за цената е добра, обаче нито е НОВА нито е реална година, нито е на 117000 километра, не ти ли изглежда някак си уморена виж и потъмнелите фарове, климатроника рисуван, казанчето на антифриза толкова изпечено горкото, едната капачка на лявата предна джанта липсва, надрана е дълбоко чак на снимките си личи... тая кола на живо си я представям и също така актуално е педесет нюанса на сивото :D не са ми чак толкова големи критериите, но тая кола ме губи още по снимки, предишната е в пъти по добре и бих отишъл да я видя, за разлика от тази

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, съжалявам за двойния пост но може ли да изкажете мнението си за обявата http://audibg.com/fo...howtopic=166127. Как ви се струва, състояние, оборудване, цена ... естествено до колкото може да се съди по снимките. Благодаря предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че audiceco познава много добре и колата и собственика и. Той е на ход. Цецо, кажи си мнението?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да познавам го, за това не искам да коментирам, защото ще кажат, че съм пристрастен....За колата мога да гарантирам лично, че няма нищо скрито или някакъв дефект и е в отлично здраве..... другото го оставам на вас, единственото, което спъва продажбата и до сега е цената, но все пак колата е истинска немска, вътре и вън S-line, плюс куатро....

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надали ще има някой на който да не му се струва супер колата. И за мен е супер просто тази цена за 2005-та е височка. Може да се вземе фейслифт за по-малко. Иначе съм сигурен, че колата на колегата е истинска и за това не иска да се раздели с нея за без пари, но цените падат това е положението :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е колата, колегата писа за някакви проблеми във форума, за които в последствие писа, че е изчистил и колата е пушка. Съмнявам се да има нещо скрито. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...