Jump to content

Ауди А3 след 2004?


Recommended Posts

Здравейте, нов съм тук, но ми се стори, че има доста хора, които разбират от коли и реших да пиша.
 

Въпросът ми е, че съм решил да си взема А3 след 2004, но напоследък чувам от всеки втори, че е невъзможно за поддръжка и каквито и да било ремонти. И вече почвам да се колебая. Та ако може малко да разнищим темата..
Мерси за отговорите предварително.  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дизел/бензин? Поддържа се като всяка една кола от тоя век. Виж в раздела за А3 8p има много информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да вдигна на крака А3-ката на жената след кофти покупка, за доста прилични пари. Не се стряскай. Поддръжката и е като на всяка кола този клас, на тези години.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел/бензин? Поддържа се като всяка една кола от тоя век. Виж в раздела за А3 8p има много информация :)

Ами чудя се между дизел и бензин..съветват ме за бензин, защото била по евтина поддръжката, но пък май по-трудно се намират, а дизела май върви много, но пък трябвало много пари да се наливат ако сменям дюзи.. :huh:  :huh:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11416395842437307&slink=8yw1cb

Какво ви е мнението за тази, гледах я на живо, визуално е супер, но всички плюят италианките..има ли изключения  :unsure:

Редактирано от Mladen Venchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега!

Почни от темата, създадена с немалко труд именно за хора като теб. Безсмислено е да я пренасяме и преписваме тук:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=156597

 

Всяко правило има изключение и всяко правило има причина да е правило.

Бензиновите без турбо са по-евтини за поддръжка, ако това е приоритетът.

"Върви много" не знам какво значи, във физиката няма такъв термин, всичко има предимства и недостатъци и се свежда до уменията и познанията на задкормилното устройство да извлече максималното от дадена машина когато това е необходимо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроси относно покупка на автомобил, обяви и т.н. - единствено тук.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите все пак, ще почета в старата тема, ако имам въпроси, къде да пиша ????

Ако слушаш кой какво ти говори,кола няма да си купиш!

Новите от магазина и те се чупят само че имат гаранция за която си плащаш прескъпо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимки е трудна работа,но ми се струва че от лявата страна задницата е с различен нюанс от предницата.Почти съм сигурен,че на ауди воланите са гланцови,а не матови,така че и в интериора има боичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интериорно изглежда доста добре, само копчетата по таблото са позахабени, а какъв е проблема ако е пипана вътре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв,перфектна е купувай и се похвали!

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само на мен ли ми се набива в очите, че предните седалки са минали през тапицер (при това калпав)? И то конкрето отстрани при еърбеговете!?

Много ми мирише тази кола, според мен е връщана от отвъдното, но за такава цена трудно ще се намери нещо много по-добро.

Отделно, че освен ФИС и фарове за мъгла е абсолютно гола от към екстри, но да купуваш кола с резистори вместо въздушни възглавници е според мен престъпление!

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само на теб,но на Младен явно не му пука,така че да я лапа!

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая А3-ка от линка на 99.9% е отваряла бегове и е тапицирана супер грозно и неграмотно.

Гаранция е връщана от "отвъдното". :hilezh:

Не се занимавай с нея. 

Редактирано от connor cane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мерси за отговора, просто нищо не разбирам от тия неща, а някои от форумците изглежда са тук само да се правят на интересни..

Изобщо за около 8000лв, може ли да се намери свястна такава кола? :huh:

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратко и категорично: НЕ!

Добави още 4 + малко търпение и си в играта за запазена A3 8P 2003-2005 в приемливо състояние, макар и на не много малък пробег.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Дам, може би е така, но бюджета за съжаление е твърд...

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че за Голф 5 е възможно да се вмъкнеш.... Иначе - Audi A3 8L и даже ще ти останат за потягане и непредвидени разходи.

A3 8P с такъв бюджет е съзнателно търсене на голяма беля! След още някоя година най-първите ще паднат и до толкова, но още е твърде рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че ако имаш желание да търсиш и ти се занимава да обикаляш да гледаш ще намериш двуврата за 8000 макар и с пазарлък(ясно е, че няма да е като излезнала от магазина и може да има нещо малко за оправяне). Като си сериозен с парите джамбазите поддават и преспокойно и 1000 и кусор лева може да спазариш да се свали от цената. А ако не ти се занимава голф 5 наистина има читави за тия пари. (Товс си е лично мое мнение да не стане спор в темата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне километрите биха могли да са що-годе реални.

Иначе изглежда по-добре от оня тараляшник. 

хах, разглеждам и питам..няма да се хвърля на първата,колкото и влюбен да съм в тая кола :D

Аз пък мисля, че ако имаш желание да търсиш и ти се занимава да обикаляш да гледаш ще намериш двуврата за 8000 макар и с пазарлък(ясно е, че няма да е като излезнала от магазина и може да има нещо малко за оправяне). Като си сериозен с парите джамбазите поддават и преспокойно и 1000 и кусор лева може да спазариш да се свали от цената. А ако не ти се занимава голф 5 наистина има читави за тия пари. (Товс си е лично мое мнение да не стане спор в темата).ня

някак си Голф 5 ми звучи като утешителна награда хахах, то като си наумиш нещо и край,така че не е вариант..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софийското, което е обявено за 8250 лв, е много читав и стойностен автомобил, но утре най-вероятно ще го капарирам и го отнасям. :)

 

Съветът ми е да наблягаш на обяви от частни лица. :zustimm:

Редактирано от Vantage
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...