Jump to content

ПРОДАВАМ АУДИТА на части с ГАРАНЦИЯ-А2,А3,А4,А5,А6,А8,S3,S4,S6,S8 от 97 до 2012 година


Recommended Posts

Здравейте,  от скоро имам А4 2,5 ТДИ и вчера с големи усилия успях да я прецакам. Беше студено, но нямаше лед по стъклото, само мръсна вода, заради прахта от шибания паркинг на който я паркирам. Но да продължим по същество, пуснах чистачките и изскърцаха много по стъклото. Тази пред волана се позабави и другата я удари на средата на цикъла й (почти под прав ъгъл). От тогава има леко изкривяване, не на самата чистачка, а на долу в основата:

http://www.agthompsonfamily.com/vw/Wiper9.jpgСнимката не е моя, но помага да обясня проблема. Той се изразява в това, че  главичката за която е закачена основата на чистачката е крива и се върти около център който не е център на окръжността. В следствие на това чистачката не слиза до основата на стъклото и не достига и най-високата точка на цикъла си и е напукала пластмасата около основата на стъклото. 

Не исках да поствам нова тема за това питам тук дали някой е имал подобен проблем и дали може да се оправи. Ако не бих искал да питам колегата дали разполага с такава (AUDI  A4 B5 2000 2,5 TDI е колата) и колко би струвала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако са ти нужни долните рамена драсни на лично ,имаме няколко налични.Не се сещам с друго какво може да ти се помогне

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кое точно е криво, не съм я отварял, нито имам инструменти нито капацитет хаха, в понеделник или вторник ще я закарам да я видят. Аз се бях наплашил че е моторчето и ще трябва да плащам много за ново. Ще пиша по някое време тогава, може и видео да кача :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре да ти останаха някакви читави кори за вратите с кожени или платнени апликации за А4 или S4 B5 от 1998-2001 година?

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега нищо налично което да мога да разделя от салон ,от плат има само налични здрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! За A6 C5 търся планката/окачвача за закрепване на корите под двигателя и скоростната кутия. Намира се между двете кори. 8D0863843.

 

 

post-6777-0-80697400-1429337510_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

имате ли дръжки зa врати, предна дясна и задна дясна, със сензор за отваряне без ключ (keyless entry)? Те имат бутончета отвън за заключване.

 

Също имате ли и работеща сирена за аларма?

 

За автомобил Ауди А6, 2007 г.

 

Поздрави.


Здрасти,

интересува ме имате ли стъклото за странично дясно огледало с подгряване и бленда за затъмняване, за Ауди А6 4ф, 2007 г.

 

Имате ли централна тонколона, тази която се намира в арматурното табло.?

 

Поздрави.


Здравей,

интересувам се от работещ сд ченджър за Ауди А6 2007г. (3.0ТДИ, седан, куатро).


Здрасти, дали ти се намира тази "тапа" в предните подкалници?

Ауди А6 С6 2007г.

post-55317-0-19125700-1429430192_thumb.j

post-55317-0-67118700-1429430200_thumb.j

post-55317-0-97845400-1429430322_thumb.j

post-55317-0-25317700-1429430335_thumb.j

post-55317-0-68050900-1429430806_thumb.p

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , интересуваме , имате ли капака на  жабката за ауди а4 2.5 тди 2003 г .

Редактирано от Feradoff_MD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само задна лява необорудвана -60 лева 

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

Интересувам се от следните неща за B6 Avant.

1. стъклото на задна дясна врата, заедно с целия модул около него (рамка и т.н.) 

Разбивана е колата преди през това стъкло и има изкривени и отчупени части около него (където са бъркали за да го чупят), както и самото то не е оригиналното.

2. Сирена за аларма. 

3. рамо за предната чистачка от страна на шофьора.

 

4. Врътката за включване фаровете - ако е в добро козметично състояние.

 

5. Оригиналното радио Concert (със CD) ако имаш и можеш да ми дадеш цена за него.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...