Jump to content

a8 d3 suspension conversion kit


kotzeto

Recommended Posts

http://pbbrakes.com/audi-a8-d3-coilover-suspension-kit.html

 

Колеги, какво ви е мнението за такава смяна на въздушното окачване със стандартно. Ясно е, че ще се загуби комфорта при возене, но предвид качеството на родните пътища и цена от 1700 лв с доставката, мисля, че е оправдано. Въпросът ми е дали някой го е правил и какви са му преките впечатления от тази интервенция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно изглежда, но не открих имат ли решение за всички лампи и грешки които ще светнат? Не успях да открия и завършен такъв проект с коментари какъв е реалния ефект и т.н.
Доста геометрия има вложена в този автомобил преди да излезе от завода и не съм сигурен, че само твърдото возене ще е разликата.От личния си опит и този на хора които доста години преди мен карат д3+това че оригиналното изобщо не е толкова слабо колкото го изкарват+че цените за поддръжка вече са приемливи, не мисля че си заслужава.
Успех, ако все пак се реши някой : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш една камара датчици и дивотии като електронен тампон на двигателя за да нагажда и спрямо него,освен да се налива нов софтуер на колата ,надали има друго решение на лампите с една дума безсмислено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, то и на сайта си пише, че след замяната лампите остават да светят. На мен ми беше интересно как се променя пътното поведение, но явно в България все още никой не го е правил на Ауди. За БМВ Е65 отзивите са чудесни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, бенвистите са извратени копелета и обичат да им друса. :hilezh:

 

Яко спортно и стабилно се чувстват така. :D

 

Карай си въздушното окачване и му се радвай. Ако искаш шарени пружини и ти се лега под колата да ги натегаш взимай една е36ца и скачай във филма :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...