Jump to content

Вибрация


AuditoAud

Recommended Posts

Здравейте,

колата е А6 4Ф 3.0 тди бмк

 

при подаване на газ и особено по време на  изкачване на баир се усеща ритмична вибрация по педала на газта.3 импусла след малко пак три импусла.Асболютно равномерно.Преди година бе съвсем слабо сега става при по малък наклон  и е по осезаемо.Сменях мехатроник преди година с рециклиран и мисля тогава се прояви проблема за пръв път.Може да е било съвпадение, не знам.От какво може да става мизерията според вас ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ей такива като вас са и най-големите разбирачи на автоматични кутии във Варна. Отсъждат и Стефанов и Цанко, че тенджерата е дала фира. 1500-2000 лв искат. всеки различни цифри си измисля. Накрая нищо общо. Давайте, давайте съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам някой да споменава, че иска по 2-3 бона?! Най-малкото пък аз :)

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евгени, ако знаеш какво е кажи го. Да ти припомня, че сме форум, а не олимпиада по всезнание, а във форума хората си споделят, за да бъдат полезни на други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евгени, ако знаеш какво е кажи го. Да ти припомня, че сме форум, а не олимпиада по всезнание, а във форума хората си споделят, за да бъдат полезни на други.

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тампони, нито пък карета. Ако идваш към Варна се обади. Пари не вземам.

Адаш , ще ми помогнеш ли на мен , както и на колегите от форума да кажеш къде е проблема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...