Jump to content

audi 100 търсене на тампончета на рейката


krikor

Recommended Posts

Сигурен ли си че тампоните са ти разбити? По принцип тази част много трудно заминава! Рейки с такъв тип вътрешни накрайници(така да го наречем) до сега с разбити не съм виждал. Може да се направят при стругар от полиуретан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Значи не си гледал достатъчно. Похлопва си доволно , когато са заминали. Най-често се хващат , когато колата отиде за реглаж на предницата и в сервиза кажат , че няма смисъл да се прави , защото няма никаква сходимост заради въпросните тампони. Те

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

за кои тампончета говорим?

При последния реглаж момчето сподели, че нещо му играе и най-вероятно е рейката. Проблем с рейката нямам мисля. Върти се леко, не тече, не хлопа. Та за това, което съм оградил ли говорим?

035549449-thumb.jpg?r=0

Явно, че това не се предлага като резервна част. Ако има някакво развитие по темата ще се радвам да споделите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята 100-ца ги рециклирах преди около 2 години някъде. Още не са се разбили. Можете да свалите щангите и да ги закарате да ви отлеят нови тампони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Колеги здравейте,

може ли някой да ми помогне за следното нещо:

колата ми е на ремонт, но видях че маншона /дългия / на кормилната щанга е скъсан, най вероятно от старост, така че

въпроса ми е дали може да се сложи маншона без да се сваля щангата, спирачните апарати и сервото? Къде мога да ползвам информация във форума? Има ли някакви техники по специфични по тази манипулация.

Много ще съм благодарен на всички отзовали се, че колата ми е вече трета седмица в сервиза.

 

п.п. Колата е АУДИ 100 2.0 16 V 140 коня С4 авант - двигател АСЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...