Jump to content

Питане за Ауди А4(B6) 1.8Т от обява


Recommended Posts

Здравейте, някой ходил ли е да я гледа тази кола - http://www.cars.bg/c1147036? Обявата седи от доста време, цената е малко по-ниска от другите коли същия клас.На малкото снимки, които има се вижда, че е доста мърляво отвътре, което ще рече, че не е поддържана, но ако някой е ходил да я види, бих се радвал, ако сподели мнение.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вехтичка е доста да. Трябва да се гледа на живо и да се преценя колко и какво трябва да се направи за да става за шофиране и возене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се виджда, че пасажерската седалка е прешивана? Тези шевове, дето минават напряко през борада, стандартно ли са така?

За жалост от снимките, не може да се даде кой знае какво мнение. Само на живо трябва да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като видя продънените стелки... 30-40 лева струват едни стелки, какъв мърляч трябва да си за да ги докараш до този вид ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се виджда, че пасажерската седалка е прешивана? Тези шевове, дето минават напряко през борада, стандартно ли са така?

За жалост от снимките, не може да се даде кой знае какво мнение. Само на живо трябва да се гледа.

 

така си е фабрично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се виджда, че пасажерската седалка е прешивана? Тези шевове, дето минават напряко през борада, стандартно ли са така?

 

На този вид седалки са така, не е самоделно.

Опа, bobu ме е изпреварил. :)

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто не е вярно, това е странното.

Налага ми се да пътувам доста и често ям боклуци от бензиностанциите, качват се средно десетина различни човека на седмица а нямам време да губя по автомивки през ден. Колите ми изглеждат по-мръсни и мърляви от тази, за сметка на това се поддържат повече от перфектно технически. Не съм само аз, познавам и още като мен, както и другата крайност - пробити от каране и занемарени технически, ама всеки ден се лъскат с маркуча и парцала пред блока. Хора всякакви, не преценявайте книгата по корицата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана е много протрит, педала на съединителя също. Или колата е на много километри (над 500), или е карана само градско. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато една кола се поддържа редовно и по 20 различни човека на седмица да се качват, в края на седмицата ти костват 30минути за да я светнеш ? :D Не мисля, че в това е проблема, когато една кола се чисти редовно, дори и да е мръсна пак е по-малко мръсна от такава, която не е чистена 3 месеца, тогава и 3 дни да я миеш пак може да е мръсна. Всичко е до човек и в кой лист с приоритети е тя. Всичко зависи от конкретния автомобил. Наистина може да не е чистен, но това не значи, че може да не е запазен, но все пак е голям + към крайната оценка на един автомобил. А по тези снимки, нищо не може да се каже кой знае какво, малко са, а дори и двигателя не е сниман  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто не е вярно, това е странното.

Налага ми се да пътувам доста и често ям боклуци от бензиностанциите, качват се средно десетина различни човека на седмица а нямам време да губя по автомивки през ден. Колите ми изглеждат по-мръсни и мърляви от тази, за сметка на това се поддържат повече от перфектно технически. Не съм само аз, познавам и още като мен, както и другата крайност - пробити от каране и занемарени технически, ама всеки ден се лъскат с маркуча и парцала пред блока. Хора всякакви, не преценявайте книгата по корицата :)

Мисля че става въпрос повече за безхаберието и липсата на желание да си купиш едни стелки за 50 кинта,след като твоите вече не стават и за изтривалка.А не че е изцапана толкова.Едва ли някой влиза с пантофи в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го оправдавайте! Мърляч е и аз тази кола не бих я взел. Извинявайте, но очакваш някой да ти даде 6000 и нямаш 1-2 часа да си изчистиш колата??
Снимките са ужасни, свидят му се 500 грама бенз да я закара на по-широко и подходящо за снимки място. Коли има много ще си намериш друга, но този и такива като него заслужават да си карат кочините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го оправдавайте! Мърляч е и аз тази кола не бих я взел. Извинявайте, но очакваш някой да ти даде 6000 и нямаш 1-2 часа да си изчистиш колата??

Снимките са ужасни, свидят му се 500 грама бенз да я закара на по-широко и подходящо за снимки място. Коли има много ще си намериш друга, но този и такива като него заслужават да си карат кочините.

+ 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, не ми преписвайте неща, дето не съм ги казал. Стелки си имам, купени новички преди месец.

За приоритетите си прав обаче, спор няма. @iordanoff

Пак казвам, разграничавайте мръсно/чисто от техническото състояние на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...