Jump to content

Проект - фейслифтинг към 2008+


qnkov

Recommended Posts

  • Отговори 185
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само стрелките. И плаката на оборотомерът ще ти пасне, ама ще стане много разнобоен шрифтът м/у двете плаки. За дисплеите забрави.

 

P.S. 

Когато махаш и слагаш стрелките, мооого внимавай. Моторчетата са със зъбни колела и много лесно се  чупят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има. Ама е за далекогледи, бая са ситни :P. Ние възрастните, обичаме да ни е с големи цифри :hilezh:.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че съм късоглед, съм съгласен с теб, аз и само с килемтри малко ми е мътно?

Редактирано от TeRRaNoiD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та днес  колеги  питах един познат който се занимава  с такива неща , та той ми каза че не може да се сменят дисплеите били  различни . Вариантите били да ми прекодира имобилайзера и да обучи ключа . Цената  зависела  от това колко ключа ще се обучават и дали ще се сменя някъв чип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Бутоните не можеш да ги подкараш (LIN 2.0 протокол са, а нашите коли поддържат LIN 1.3), AirBag-а няма да се отвори при катастрофа  ... кабелът към SlipRing-a е с различен PinOut (даже и клаксунът няма да работи). Въобще, в последните си постове само нереални неща искаш ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това отдавна сме го чели (не откриваш топлата вода). А случайно да забеляза, че воланът е от А4 B8 ( с бутони по LIN 1.3), а AirBag-a е от 8V (кръглия,  защото е едностепенен и ще работи при него). Това, не е защото е събирал каквото му изпадне, а защото точно тези неща ще работят при него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...