Jump to content

Audi A5 от Германия


Recommended Posts

Здравейте колеги!

Харесах си една кола, тя сега се оказа в Дания (откъдето е и собственика). Човека ми предлага да ми я изпрати чрез транспортна фирма на негова разноска към България, понеже ще му излезе по евтино от това да се стещнем в Германия някъде. Аз пращам на банка в която фирмата има сметка 40-50% от сумата на колата, колата се изпраща чрез автовоз за 5-7 р.д. до милата ни родина и тука имам 5 дни тестов период. Някой процедирал ли е така до сега и има ли информация за такъв вид покупко-продажба?

Мерси в аванс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Харесах си една кола, тя сега се оказа в Дания (откъдето е и собственика). Човека ми предлага да ми я изпрати чрез транспортна фирма на негова разноска към България, понеже ще му излезе по евтино от това да се стещнем в Германия някъде. Аз пращам на банка в която фирмата има сметка 40-50% от сумата на колата, колата се изпраща чрез автовоз за 5-7 р.д. до милата ни родина и тука имам 5 дни тестов период. Някой процедирал ли е така до сега и има ли информация за такъв вид покупко-продажба?

Мерси в аванс

 

Кой точно купувач ще те остави 5 дни да се возиш тестово в кола? Само това трябва да ти е достатъчно че обявата е партенка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...