Jump to content

компютърна диагностика на автомобили Фолксваген, Ауди, Сеат и Шкода


audiclub

Recommended Posts

Сервиз J.N. DIAGNOSTIC предлага следните услуги:

- компютърна диагностика на автомобили Фолксваген, Ауди, Сеат и Шкода.

- ремонт инжекционни системи, ABS, имобилаизер,

Air bag и др.

- /OBD II/ ОБД2 - компютърна диагностика, включва всички автомобили с ОБД2 букса

jn-diagnostic.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз сОБД2 букса ли съм?! А4 98г.
буксата е сьщата 16 пина трапецовидна но не си обд, VAG COM е за теб . обьрни се кьм тия пи4ове мисля 4е ще ти свьршат работа jn-diagnostic.com
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aко можете да закачите мойта направо ще ви стисна ръцете двигателя ми е с наименование NM буксите са 2-ве кафява и черна ? 92 година ми е колата ауди90 купе 2,0-20v

Редактирано от ***MONTI***
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

монти-при твойта само светодиод може да казва има ли нещо или не. и то инфото е доста ограничено...

виж аз за мойта бих им стиснал каквото кажат ако я накарат да "проговори" ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

буксата е сьщата 16 пина трапецовидна но не си обд, VAG COM е за теб . обьрни се кьм тия пи4ове мисля 4е ще ти свьршат работа jn-diagnostic.com

E че аз нали в тази тема пиша?!?! ;) Нещо не разбрах..., като и да е! В сайта им пише, че само на ОБД2 букса бачкат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E че аз нали в тази тема пиша?!?! huh.gif Нещо не разбрах..., като и да е! В сайта им пише, че само на ОБД2 букса бачкат!

. имах проблем ,колата ми постоянно менеше обороти каде ли не ходих набутах се за нов стабилизатор за ниските обороти 200 лв и накрая един сотаджия ме прати при тях . Смениха ми потенциометьра на дросела и сега колата е пушка. колата е с 2 букси черна и бяла.

Редактирано от cbr954
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффф реклама ли е чудо ли е айде и аз да се рекламирам компютърна диагностика на всички от Ауди клуба на BOSCH KTS500 :hilezh: не някво лаптопче само срещу :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффф реклама ли е чудо ли е айде и аз да се рекламирам компютърна диагностика на всички от Ауди клуба на BOSCH KTS500 :) не някво лаптопче само срещу :hilezh:

незнам за лаптопчето ама ми свьршиха работа . взпроса не е само апаратурата а и да му разбираш:hilezh: то и с мултицет може ако си в час с нещата. не че много разбирам ама момчетата работят с лицензирани програми а не с някви кракнати версии и това все пак ми вдьхва някакво доверие. аз работя в сверата на защитата на авторското право и им правя евала за това. Представяш ли си да ти грьмне airbaga защото някои хакер не си е свьршил добре работата. :)

Редактирано от cbr954
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли ми се струва че между потребител audiclub & cbr954 има мнооооого тясна връзка. Тясна чак до припокриване... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич абсттрахирай се от доста коментари тук и дай повече инфо, особено за NM. Може админа да си свърши работата и да рачисти темата. А и за 3В-то ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове не знам защо се форсирате толкова , момчетата си имат достатьчно работа с вас или без вас . Да аз ги познавам покраи моита кола и ме кефи 4е са си направили саит :2gunsfiring_v1:Мога да кажа само че не са някакви надувки а това вашето вече ми намирисва на няква завист ли злоба ли?

Редактирано от cbr954
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...