Jump to content

Клип с представянето на новото Ауди А4 B9


ZoSo

Recommended Posts

Без Думи!
Жалко,че една много голяма част от обикновенните българи никога няма да можем да се повозим,камоли да експлоатираме въпросното возило като лично.

 

Много ми харесва като интериор,екстериор,екстри и ВСИЧКО!
Браво на Ауди - на Германия - Инголщад ... .. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко,че една много голяма част от обикновенните българи никога няма да можем да се повозим,камоли да експлоатираме въпросното возило като лично.

 

Е , след 15 години не си  ли планирал да си жив? :hilezh:

Все някога ще стигнат и до горубляне, "нови" , само на половин милион км в най-добрия случай. :hilezh:

 

Иначе и на мен ми харесаха много, и комбито, и седана... нямам търпение да видя какво А5 купе ще изкарат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С един лев на ден ще са необходими 192 години някъде.......:)

 

53000 eвра е наточен модел мисля...може ако искаш пак да сметнеш и ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, пропускаш един много важен момент в уравнението... Овехтяване. Тая кола след 15 години няма да струва 53 големи евра, нали се досещаш ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Овехтяване. Тая кола след 15 години няма да струва 53 големи евра, нали се досещаш ;)

 

Да но тогава хората дето са ги карали или ще летят с хеликоптери или направо ще се телепортират от т.А до т.Б  :nixweiss:  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сред 15 години да ..но надали ще струва и под 5500 лева/това е сумата за 15 год по лев на ден грубо/-предвид че те ще се равняват на сегашни 2500-3000 като покупателна способност горе долу :)

най-вероятно тогава 80% от колите ще са или само електрически или хибриди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Споко колеги след 15-18 години тези кошове ще са на смешни пари и по моргите ще бъде пълно с части за тях за радост на каращите ги бъдещи и настоящи колеги.В България не виждам въобще как хората в близките 15-20 години как въобще ще се карат масово нови коли,просто това няма как да се случи това при нас.Съжалявам за негативното и песимистично мислене,но просто така стоят нещата,сори за което.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...