Jump to content

Ауди а4 1.9тди афн Спешна помощ!!!


mitkooo

Recommended Posts

Колата от заглавието,докато беше топло почти нямаше проблем,завърташ ключа за палене и нищо,нито звук от стартера пълна тишина,светят си лампите само на контакт,след втория опит палеше докато беше топло,обаче сега е студено и пали от десетия опит,просто завърташ ключа и нищо,тишина.Днес изобщо не пожела да запали,някакъви насоки,клеморед,маса,какво да търся.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така може да е бендикс,при мен беше същия проблем и го локализирах ме като стартера е в завъртяно положение за запалване на двигателя и друг човек чуква с тръба на стартера,ако завърти и запали значи е бендикс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В твоя случай блокират четки или са износени и кгато го чукнеш дава контакт и съответно завърта стартера ;-)

 

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коелга, и аз сменях клеморед на моята каляска поради причината че даваше на контакт, но не въртеше стартера! Купих оригинален клеморед за около 30 лева с отстъпка от Auto1. Клемореда се сменя доста лесно, трябва да свалиш кората под волана и тези около волана, ще го видиш, той е разположен в края на контактния ключ. Както е писал колегата по-горе вземи си оригинален защото това е много важна част от ел. системата и да на нямаш ядове после.

 

Поздрави! 

Редактирано от Stoqn.Tumbev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стояне, как смъкна цената на оригинал до 30 лева, който в магазина е 90 лева ???

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел ползва голяма отстъпка и с негова помощ... а и не е купуван от София че тук цените са доста различни.

По спомен казвам за цената защото беше преди година тази процедура, но тази цифра ми се върти в главата може и 40 да е било... :nixweiss:

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...или малката кабелна обувка с тънкото кабелче на шалтера  :hilezh: 
Що не му пуснеш на тоя стартер два кабела с един допълнителен бутон, ей така временно за пробата  :gruebel:

И стига с тези глупости "оригинален"  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро залагам на четките.Сваляй и сменяй.Преди това качествена обработка и проверка на ротора.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...