Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Не защото е по-лесно, а защото предпочитам обобщена информация. Прегледах тази тема, но не откривам ясно изразени болежки за С-ьтроника. И също така препоръчайте ми сервиз за проверка преди покупка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз си правя колата само в pila-r от подписа ми и който съм пратил е останал доволен. За проверка им вярвам повече от Порше защото мойта я карах и на двете места и Порше бяха пропуснали някои неща. С-троника е супер кутия, иска редовно смяна на масло на 60к, и има някои детски болежки - букса на мехатроника, която го изгаря ако влезе антифриз + още някои неща. Трябва да се покара и да се види да не предърпва и тн. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какво искаш да направиш? VCDS-а е крайно безполезен по тия модули, няма лейбъли, нищо, а кажи речи всичко като екстра е хардуерно ограничено...

 

 

ПП. 60мм са тръбите.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да обуча нов ключ. Не съм сигурен дали изобщо с VCDS-а може да стане. Не намирам нищо полезно в нета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половин-един час работа, не е нещо особено скъпо или сложно, но ти си знаеш. Аз по ключовете на колата не бих дал на друг да ми пипа нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чистил бутоните, сменил съм конзолата и скоростния. Разглобява се отзад напред. Има повече неща за разглобяване, но е много по-културно от при 4Ф направено.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци ,спря ми климатика и излезе това 4h0 907 063bn пише сензор наA/C, но ми прелича като плоча с няколко входа, някои имал ли е този проблем и въбще каде да го търся ( като местонахождение в колата).Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворих го, лесно става. Трябва торкс Т8. Буксите вътре не можах да ги откопчая.

Не ги мъчих много, бях Фнимателен че и без това лесно строшавам секви неща.

Абе, на тоя червения стар бутон кви пари му искат кожодерите в порше?

 

2019-05-11 12.09.55.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук www.online-teile.com/de може да проверяваш за цени ,които са актуални при всички дилъри на Ауди в Европа и ако искаш да си поръчваш части но транспорта е мн. скъп до БГ.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко под сто лева с отстъпката 4g1905217D е номера. Внимавай, че има китайски ментета, които вървят из ибей като оригинални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой крил ли е хрома? Black optics доста ме кефи като че ли и се чудя дали да не ги мина лайсните с пласти дип или някакво фолио? Някой играл ли го е?

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е сива и много скоро ще правя хрома на решетката и лайсните и капаците на огледалата с черно фолио но не мат а лак.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


И аз обмислям този вариант,ако не ти е проблем покажи как е станало ,след като я направиш!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, N1995 написа:

Лак фолио ще стане грозно. Пробвай някъде преди да олепиш всичко...

 

Решетката е лак неможе само лайсната да е мат.Отделно при лайсните колонката е лак с мат ще стане супер различно и грозно.

Имам мой човек който ще го направи ако не ми хареса го маха и това е .

Иначе ще снимам и ще пусна снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...