Jump to content

каква е тази кутия?


dj.gogo

Recommended Posts

Днес се разрових из инсталацията на колата ми да търся комфорт модула но намерих ето тази кутия и незнам за какво служи?А също може ли някой да ми покаже как точно изглежда този модул? БЛАГОДАРЯ предварително

post-5798-0-90193200-1450688510_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то си пише...getronic... баси това даже лампи има...Пробвай за телевизия, требва да хваща сръбето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модул за вдигане на стъклата....................

Абсолютно вярно-сменял съм един точно такъв повреден с български.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах проблем с този модул. Не винаги вдигаше стъклата. Намерих го, отворих го и на една от белите букси имаше спукана спойка. Точно този пин беше маса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А па я си го свръзвам с Kjetronic... нещо за енджекцията. С грешното очо съм гледал, ама поне сръбето не вервам да пропущи тая уйовина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не си помисли,че знам Талянски?Пльоснах го в Гугъл преводача и те така. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах проблем с този модул. Не винаги вдигаше стъклата. Намерих го, отворих го и на една от белите букси имаше спукана спойка. Точно този пин беше маса.

. И аз така си мислех но като му махна буксите стъклата пак работят. Редактирано от dj.gogo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой не е възтановил стандарната инсталация и модула е свързан няма как да работят стъклата при извадени букси. Подвързва се като се прекъсва единия кабел между бутона и мотора на всяко стъкло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...