Jump to content

Покупка на Ауди А6 4Ф


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

 

Месец ( приблизително ), след като се разделих с предишната си ( А6 Ц5 ) мисля, че следващата трябва да е въпросна от заглавието. От 10/12 дена гледам обяви ( предполагам, че е малко като период за избор ), но една ми прави впечатление от обявите, а именно - http://www.mobile.bg/11446748596465049 . Някой колега ( пле'енски ) случайно да я е мяркал в околността ( или пък, дори да е ходил да я гледа )? Интересното е, че преди точно 10/12 дена същата беше обявена за 20 500, а сега е с 4к надолу  :lupe:  което малко ме озъдачава ?

Ако някой я е виждал или има няк'во инфо, моля, нека сподели и евентуално до средата на следващия месец ( живот и здраве ) да взема да я отнеса  :scherzkeks:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера гледах една А6ца от 2009та година. Беше обявена на сто и триесе иляди. Салонът й беше доста по-приличен от тази.

След справка се оказа, че е на 300 000 км. Ти прецени тази на колко е - което разбира се не значи, че колата не става.

 

Подозирам, че тази не е и от 12.2008 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам двор в процес на правене, а може и да е нов.

Възможно ме да няма парички и да му трябват за двор/къща, според снимките.

Ако искаш ела и погледни на моята салона, колата е на 240к км и салона е като нов, за да можеш да имаш база за сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е износена, тия километри са доста повече или собственика е бил супер мърляч. А причините за падането на цената може да има 1 милион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.....пробег от 300 000 км не е кой знае какво, да не кажем че е средностатистически за 7-8 годишна кола от такъв клас. Ако собственика е посещавал сервиз-а редовно докато цъкне дето се вика, ти просто ще поемеш щафетата.  Ако е карал като за последно..... може половината кола да е за смяна вече;)

Не е лесно да се прецени не само от снимки ами и на място.....   в крайна сметка ако вземеш по-евтина ще имаш повече средства за наливане след покупката.   И аз в момента си търся кола....... и да ти кажа...... и евтините и почти най-скъпите в дадена категория......масово изглеждат така, сякаш някой е живял в тях! И макар да гледам по-скъпите варианти и на по-малко години...... нищо чудно накрая да се набия на некоя за възможно най-малко пари че не  мога да стоя вечно без кола:)

Колата която си постнал изглежда добре в предвид и цената. Ама на картинки....толкова:)


Гледам двор в процес на правене, а може и да е нов.
Възможно ме да няма парички и да му трябват за двор/къща, според снимките.
Ако искаш ела и погледни на моята салона, колата е на 240к км и салона е като нов, за да можеш да имаш база за сравнение.

Братле....... има коли на 300 000 и салоните им са дроб /говорим за кожа/....има и такива на 300, дето са почти като нови......зависи дали са полагали козметични грижи за тоя салон.....нали знаеш, че като не си намажеш обущата и изглеждат като подарени:)


Иначе на тая салона е равномерно износен доста, което пак си бие на дни около 300 000 поне:) И нормално.....как кола на обявените километри и технически изправна юе се озове в автосалон за тия пари? Тя една а4-ка от тия години струва много повече....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е - по-скоро имах предвид че салон на кола, която е гледана, а не съдрана от каране, трябва да е като нов :)

За тия километри де :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно колегите от пле'енско вече са запразнили  :bia:  Евентуално да ме упътят за сервиз, в който обстойно ( до колкото е възможно ) да я " разгледат " . А за проверка - VIN код ли ми тря'а. Евентуално да си знам горе долу, дали е минала 500к км  :gruebel:

Редактирано от sangio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че колата е в Червен Бряг,ще трябва да идеш до Плевен в представителството на Ауди в сервиз на Автотехника,който е в самото начало на града при влизане през село Ясен.Там правят преглед за около 80-90лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автотехника ПМ по ж.к Сторгозия ли,че сега го дзяпах на картата. Благодаря за инфото. Скоро май ще се разходя до там.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:arrow:http://www.avtotechnika.bg/Audi-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D0%B7-%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD-(47,1)

Имаше и друг човек,който се занимава с ВАГ коли,може да питаш и колегите от Плевен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автотехника ПМ по ж.к Сторгозия ли,че сега го дзяпах на картата. Благодаря за инфото. Скоро май ще се разходя до там.

Цитиране на предходно мнение!

Да ,точно там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата може да бъде заключена/изтрита. Явно някой си е направил коледен подарък. Явно не е била мойта и ще трябва да продължи търсенето. Благодаря за инфото относно сервиза в Плеавен.

 

Весели празници

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...