Jump to content

Метално чукане при движение на скорост в дясно


jordanik

Recommended Posts

Има много колеги с такива тампони. Аз съм от 3 години с тях. Нищо не е мръднало. Аз съм минал към 30 000км. Сина ми е с такива от 2 години и доста повече км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е някой да измисли и задни подложки за пружините за да може като се сменят предните тампони и се вдигне колата да се повдигне и задницата малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не и за куатро, там си трябват подложки на пружините.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е някой да измисли и задни подложки за пружините за да може като се сменят предните тампони и се вдигне колата да се повдигне и задницата малко.

Сега вече предницата не се вдига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задница се повдига със втулки на стеблото на амортисьора,има такава тема.

Здр. колеги къде да се търси тази тема да я прочета аз искам да си повдигна малко комбито и аз ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш задния амортисьор,ползваш скоби за да го освободиш от пружината,трябва избиеш долната чашка на която ляга пружината ,става със почукване,отиваш на стругар да ти направи втулка ,трябва да е плътна по тялото на амортисьора и със размер колкото желаеш да повдигнеш,после набиваш втулката на стеблото на амортисьора,върху нея слагаш чашката на която ляга пружината и сглобяваш по обратния ред Втория и по мързелив

вариант е отиваш до някоя морга,взимаш изпуснали амортисьори,избиваш им въпросната чашка и я пускаш върху твоята стара чашка,това е и вариант когато не може да се избие,защото има и модели на които не се избиват.Това е от мен.Успех.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой прилагал ли е процедурата на B3-ка? Избиват ли се чашките, че досега май само за B4 става дума, а при тях чашката се намира ниско долу ?

Редактирано от SeH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш задния амортисьор,ползваш скоби за да го освободиш от пружината,трябва избиеш долната чашка на която ляга  пружината ,става със почукване,отиваш на стругар да ти направи втулка ,трябва да е плътна по тялото на амортисьора и със размер колкото желаеш да повдигнеш,после набиваш втулката на стеблото на  амортисьора,върху нея слагаш чашката на която ляга пружината и сглобяваш по обратния ред Втория и по мързелив

вариант е отиваш до някоя морга,взимаш изпуснали амортисьори,избиваш им въпросната чашка и я пускаш върху твоята стара чашка,това е и вариант когато не може да се избие,защото има и модели на които не се избиват.Това е от мен.Успех.

Благодаря ти колега супер ще го повдигна само да се постопли ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...