Jump to content

Мнение за А4 B7 2.0 TDI по обява


Recommended Posts

Здравейте, колеги заглеждам горе-посочената кола, имам представа от VAG автомобилите, но ми интересно каква

оценка бихте дали на точно тази кола :http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11451065855016216&slink=c4wuqg

 

1. Има ли проблемни мотори, кой код да търся;

2. Ръчка или автоматик;

3. Всчики ли са с DPF;

4. Как да разбера дали оригинален S-line-a или е "присаждан";

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си има почти всичко. И да е насаждано това не е проблем. Оригиналната комплектация може да се провери по VIN. На пръв поглед липсва RNS-E, автоматичното прибиране на огледалата, BOSE. 

По дизеловите двигатели няма да взема отношение, че ще пламне "войната" дизел/бензин. Но ако тази беше бензинова с 1.8Т/2.0TFSI с тези екстри щеше да е http://becomeathrivelifeconsultant.com/wp-content/uploads/2015/09/SPECIAL-OFFER-EXCLUSIVE.jpg

Редактирано от МММ1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази Б7-ца беше обсъждана в друга тема на колега,с цел покупка.

Беше на обява във Варна,но нещо не се хареса.

Дюзите на BRD мотора са производство на Сименс,малко е попрекалил продавача с тези завиващи фарове,само би-ксенон стига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди имаше смени по сервизна акция,за момента нямам идея.

За Шкода и ФВ също сменяха,само,че там го водят-ВMN.

На Октавия 2 РС съм виждал сменени на около 100 хил.км.реални-напълно безплатно.

@MMM1-Защо да се шегувам,може и да не съм прав.

Редактирано от tonko2.0T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази залагам,че са сменени с Bosch отдавна! Вземи вина и провери поне дали са сменени или има ли акция казват!

Аз съм със същия двигател за купето си е супер много по добре от 140кс стой. А с квадратото супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам BMN двигател и дюзите са сменени по сервизна акция. Има много изписано за 2.0тди и вече няма тайни за майсторите. Преди да си купя Шкодата гледах и Ауди, но повечето бяха доста постни от към екстри. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 месеца и аз много я заглеждах тази колица и мислех да ходя да я гледам до Варно но един колега ме изпревари и ми сподели следното с което не ангажирам никой просто да имате едно на ум:

 

 

.... и много върви и не трака.И километрите проверихме в ауди-излязоха си .Закарахме я в сервиза в който ходя.Там ми казаха ,че всичко без тавана и задния капак било пребоядисано,но не както трябва.Духа от вратите над 140км/ч.Някави перки били лепени.Майсторите ми казаха да не я купувам...... 

.....майсторите ми казаха,че колата е вкарана с цел печалба и много кофти била боядисана,както и че купето не е много наред.Прав си за водата.Като погледнеш шофьорската врата от горе-в единия край плътно приляга,в другия има отстояние....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи виж колата! Не се знае знае ли се. Може и да е така, може и да не е така. Аз не бих се отказал от една кола по мнение във форум за нещо, което не е очевидно.

Небоядисвава кола на тия години трудно ще намериш. За мен това е предимство - по-добре боядисана 2 пъти дори, от колкото войнишко канче. Дори и да не е боядисана добре като направиш каско - деталите са боядисани. След време ще си заведеш щета - ще ги пръснат пак детайлите.

Относно вратата - не знам до колко майсторите в случая са били запознати, но на B6/B7 и на други модели Ауди де, страничните стъкла се сменят като се извади цялата рамка на вратата. Може да не са поствени правилно.

Ако не е имала драма сериозна това не е причина да се откаже някой.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами забелязах някои несъответствия на снимките и затова я пуснах, за да видя какво е мнението на колегите и постът на колегата Smilodon беше достатъчно оправдание, за да не отида на оглед... Може би ако ми беше по-наблизо щях да си "начеша" любопитството, но не ми се бие 2-3 часа път само, за да се убедя, че не е моята кола.

 

Колега ShoxXx, споделям мнението ти напълно, когато става въпрос за автомобил 2-ра ръка също предпочитам да има някои "пръснати" детаили, отколкото преуморен милионник без интервенции, или със скрити дефекти... но за да е пребоядисана 80% ще има и доста други проблеми освен не добре напаснати детаили...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами почти идеална кола със същите параметри на такава цена няма да намериш. Ако това ти е бюджета все пак иди и я виж, може да не е толкова зле положението! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би несъответствията да са задна дясна врата и броните?

 

Щото аз веднага си ги обяснявам така:

- задна дясна и предна лява врата е боядисвана тук и се е разминал леко нюанса. Който не е боядисвал сиво, той не знае какъв е шанса да се размине цвета

- външния Sline е от чернна кола (брони и лайсни на вратите) и отново имат разлика. От черна кола са, защото оригинално лайсните на вратите са в цвета на колата (трчбва да са сиви)

 

Освен това и 100% от колата да е боядисвана, това не значи че се е въртяла 3 пъти по таван. Стига сте си купували коли по форумите. Разходете се - по-добър вариант от този няма.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...