Jump to content

Нова карта за навигацията откъде?


tuninga_16v

Recommended Posts

Колега, има доста писано във форума, оттук може да си дръпнеш каквото ти трябва.

https://a6retrofit.com/?lang=BG

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все си мисля че не е като да си запишеш песен :) поне на лексуса беше толкова трудно че изхабих поне 50 двуслойни двд диска,спецялна записвачка търсих и накрая пак дадох 30лв за да ми го направат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записах поне 10 диска и ното един не тръгва, а на една А8ца тръгва без проблем. Имам оригинален от 2009та , само той тръгва

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер елементарен е записа просто бърнваш исото а не влачиш файла върху диска. Четците имат нужда от почистване щом не четът, за оригиналните дискове и записваните сме го говорили сто пъти. Не давайте пари на измамници от олх - свалят от сайта и пишат на дискове както и вие можете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече 2 години подред сваляm от сайта на N1995(за което съм му безкрайно благодарен), пиша на 7 годишен лаптоп със записвачка на незнаен брой километри и никога не е имало проблем с четенето. Просто пишете на най-ниската възможна скорост (за всеки случай) и с някъв софтуер различен от стандартния на windows. Ако имате драми с четците това вече е друг въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm: и може би още една препоръка от моя страна, понеже наскоро имах проблем - пробвайте да записвате на DVD-R, като че на този тип носител данните се четат по-лесно от Navigation DVD-то в багажника.

При мен ситуацията беше че първо пробвах на DVD+R (измислена марка диск, купен от кауфл**д) на 4x, не успя да се прочете. След това пробвах на същата марка DVD-R пак на същата записвачка пак на 4х - и диска се прочете перфектно.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да речем,Христо е проверен. Но този примерно е пострадал от неоригинални дискове от продавалника. Доколкото знам от Мишо е било борба да му спести няколко хиляди за нов дивайс,каквото е било предложението в официалния сервиз.

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=178119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да речем,Христо е проверен. Но този примерно е пострадал от неоригинални дискове от продавалника. Доколкото знам от Мишо е било борба да му спести няколко хиляди за нов дивайс,каквото е било предложението в официалния сервиз.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=178119

При 3G-то може да се брикнеш доволно, с 2G няма опастност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...