Jump to content

Мнение за АУДИ А4 Б6 1,8Т , конкретна обява


Recommended Posts

Колеги ,

някой ходил ли е да гледа конкретната кола от обявата ? Постничка е от към екстри , но аз честно казано държа на 1,8т , Куатро и не чак толкова на екстрите . Газта не е фактор , и да има и да няма , аз ще си сложа - тук е бонус(не се знае колко бонус , ама айде...) . Как ви се струва , заслужава ли си да се бие път за оглед ?

Ето я и обявата :

http://www.mobile.bg/11456594835132345

 

P.S. Също така ако знаете добра кола за продан или сте оглеждали някоя читава А4 1,8Т , Куатро , може да ги препоръчате в темата .

P.S.2 Максимална покупна цена от 8000лв. е по моите сили към този момент .

 

Благодаря предварително на включилите се !

Редактирано от Riverdalee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Щом колата идва от чужбина с АГУ -  едва ли е на пробега по километраж (99% е на много повече). Също фугите покрай десен калник и фар са по-големи и криви в сравнение с отляво. Друго не мога да кажа. Успех с търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 05/04/2016 at 10:55, Celtic написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 

Напълно ми е ясно за пробега и АГУ , затова и съм писал , че не е кой знае какъв бонус , а по-скоро недостатък .

Искам просто да е 1.8Т бензин , Куатро , до 8000лв.

Пообиколих и малко такива модификации успях да открия по автокъщите .

Ако някой има някоя оферта предвид да предлага смело :)

 

А за тези какво мислите : http://www.mobile.bg/11459588151586882 

                                           http://www.mobile.bg/11455983916508163

 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобил експлоатиран незнайно колко километри на газ не е препоръчителен за покупка.

Обявата от София изглежда най-обещаваща.

Автомобил с quattro е добре да се пробва на ход с поне 60км/ч. Не купувай нищо преди да е минало през  VAG-COM. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 05/04/2016 at 12:35, МММ1 написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 

Като цяло и на мен тази от София ми изглежда най-добре .

А какво точно имаш предвид под " Автомобил с quattro е добре да се пробва на ход с поне 60км/ч " , какво се хваща/разбира по този начин ?

Иначе ще се пусне една диагностика , стига да е съгласен продавача , а ако има възможност и да се покара ще се направи преди и след пробата .

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quattro колкото и да е безпроблемно може да има неизправности. Износват се кръстачките, шлици, разбит фланец и т.н. Най често заминава Driveshaft Center Support Bearing. Оригинално мисля че върви заедно с карданния вал. Цената му е повече от солена. Но вече има решения само за неговата смяна.  Всичко това води до отчетливи вибрации и шумове, които се усещат отчетливо в купето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Riverdalee написа:

 

Иначе ще се пусне една диагностика , стига да е съгласен продавача , а ако има възможност и да се покара ще се направи преди и след пробата .

Ма как така стига да е съгласен..ти само на мъжка приказка ли ще я вземаш. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да си направиш диагностика и наистина тази софийската изглежда най-добре, но трябва сериозно да я огледаш, защото подводни камъни винаги има в автокъщите с коли без история и незнайни километри и експлоатация...ако си от столицата лесно може да се намери кой да дойде с теб и има не  един сервиз, в който можеш да я закараш и да разбереш аджеба за какъв кенеф иде реч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да дойде някой с мен няма ядове и да я закачи и погледне , въпроса е как да се направи пробно кръгче и закара до майстор  - освен да и вадя транзитки или ако е на някой голям паркинг/полигон има как да се покара и с платформа до сервиза . Аз за други варианти не се сещам поне .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В по малките градове няма проблем с карането. В Сливен и Ямбол например.

Без пробно каране само от магазина. Далеч съм от мисълта че кола за тази цена е перфектна, но автомобил се взема за каране и без да се пробва основната му функция .... няма начин. Но има и клиенти мечта .... Така им казват търговците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Малка смяна на модела , пак е Ауди , но малко по-голямо :)

Била обслужена преди 15хиляди , ск. кутия със сменено масло пак тогава , газовото и то е слагано тогава .

Ако беше ръчна ск.кутия нямаше да мисля много , защото честно казано ми харесва , но нещо ме притесняват тези автоматици на 15години и незнайни километри .....

Какво мислите ?

 

http://www.mobile.bg/11459798710884537

Редактирано от Riverdalee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега , отказах се от този вариант . Оставам си на 1.8Т , за предпочитане куатро .

В краен случай колкото и да не си падам по дизел , ще се огледам за някоя запазена 1,9тди .

Там положението е много сериозно , колите са карани наистина много и запазен екземпляр

предполагам е много трудно да се намери , но кой знае ....

Засега продължавам огледите на бензинови автомобили .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гледам мобиле и карс има приличен избор на (B6) 1.8T quattro както седан така и авант - е карани си доста но ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Какво ви е мнението за тази обява следя я от около 1 месец и забелязах че цената и от 7700 се редуцира до 6900.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11460038876827448&slink=di8jaq

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видиш ли климатроника така затъркан и боядисван си прави сметка , врътката за фаровете и тя е тръгнала , 100% пластмасите около дръжките са с опадало покритие . Ако имаш време за губене отиди и я виж , аз не бих .

Доста коли огледах последните 2 седмици , даже и 1,9тди няколко - там положението е плачевно - захабени до безбожност ......

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасите дори и да са захабени се лекува много лесно и за не толкова пари..колата за тея пари си заслужава да се види, ако е на близо и да се тества на място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Пичове , след дълго търсене , гледане , пробване , тестване , проверяване и т.н. и т.н. съвсем случайно попаднах на една Мазда 6 2007г. в перфектно състояние и най-високо изпълнение и взех , че я купих . За момента съм доволен и не съжалявам , само времето ще покаже дали е било правилно решението ми или не !

Отказах се да си продавам А3-ката и все още съм в клуба ,  сега си имам 2 коли , но към момента още се радвам на Маздата и Аудито седи в гаража .

Тове е от мен , благодаря на всички за мненията !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...