Jump to content

Национален Ауди Събор 2016


Wizi

Recommended Posts

Преди 1 час, Elbi написа:

На кое от петте кьошета да те налазим?

 

:) бул. Скобелев 39 ет.1 ап. 3, ъгъла на Скобелев и Прага. Само моля от утре да е, след 12.00. Червената кооперация на самия ъгъл. Входа до аптеката. На звънеца пише - Дентал Лабор-5 :D /няма да се плашите/.

stiekri.jpg

Преди 11 часа, SCHwabata написа:

Принципно възможно ли е участие в събора с мпс, което не е Ауди, но е от Ваг групата ?

И ако да, допускат ли се участници с мпс над 3500кг. ?

:) всичко е възможно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 1 час, Bobu написа:

А след 18часа там ли си колега:)?

да, и утре, и в петък и в събота, самo  днес не идвайте :D

Редактирано от goldensun22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програма на Националния Ауди събор 2016 писта Дракон, Калояново

Събота 25.06.2016

9:00-вход коли за участие тайм-атак,майсторско
10:00-вход всички гости
9:00-11:00 -технически прегледи И записване  (тайм-атак,майсторско,драг)
11:10-брифинг тайм-атак
11:00-11:30-игра публика
11:30-13:30-тайм-атак 15 мин сесия
13:40-14:20-майсторско шофиране
13:00-14:00 - технически прегледи и записване ДРАГ
14:30-17:30-драг

Неделя 26.06.2016

09:00-вход всички гости
10:00- игра публика
11:00-12:30 -тайм-атак финали
12:30-13:00-свободно каране
13:00-13:30 - Игра за най-малките фенове
13:30-14-00 -дрифт 
14-00-15:30- драг финали
15:30-16:00-игра публика
16:20-награждаване всички класове + оптичен тунинг и car audio


* Оценяването на автомобилите в раздел оптичен тунинг и за класацията "Автомобил на събора" ще се провежда и двата дни, чрез гласуване от публиката със подготвени бюлетини

** Оценяването на автомобилите в раздел Car Audio ще се провежда и двата дни със съдействието на "Avitel"

*** Всички записвания ще са по номерата от стикерите за събора

 

 

Редактирано от goldensun22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпроси по програмата.

В неделя щом се водят "финали", да разбираме ли, че в събота са "квалификации"? И който не е бил в събота и не е участвал, а дойде само в неделя,  няма да бъде допуснат в дисциплината, в която има желание да кара?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в събота ще се определят участниците за финала, като всяка двойка във всеки клас ще кара 2 от 3 старта до излъчване на победител. Победителите от всяка двойка, отиват на финала в неделя, който ще бъде на решетка с директни елиминации. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, goldensun22 написа:

Да, в събота ще се определят участниците за финала, като всяка двойка във всеки клас ще кара 2 от 3 старта до излъчване на победител. Победителите от всяка двойка, отиват на финала в неделя, който ще бъде на решетка с директни елиминации. 

 

A, ако има някой голямо желание да участва в неделя, защото е възпрепястван в събота да присъства, ще бъде разочарован, така ли да разбираме, че в неделя са само финали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да се класира в свободното каране ( само половин час ), друго не виждам, поне от казаното до тук, от организаторите де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето заделено за официалните спортни стартове е повече, от нужното, така , че ще се освободят прозорци за свободно каране. Ако има желаещи може да карат и драг и на пистата, но извън класирането. Ако всичко е стегнато и подредено, ще осигурим повече време за свободни стартове. Но това вече, ще се организира на място на пистата. За съжаление няма как да се съобразим с времето и възможностите на всички.

 

:) от тук може всеки желещ да участва в спортните дисциплини, да си разпечати и попълни предварително декларацията, която е задължителна за всички.
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коУеги как да се сдобия с номер и нещо специфично за участието в кар аудиото има ли или просто отивам в 9 часа и се записвам?

коУеги как да се сдобия с номер и нещо специфично за участието в кар аудиото има ли или просто отивам в 9 часа и се записвам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, bonevstiliyan написа:

коУеги как да се сдобия с номер и нещо специфично за участието в кар аудиото има ли или просто отивам в 9 часа и се записвам?

коУеги как да се сдобия с номер и нещо специфично за участието в кар аудиото има ли или просто отивам в 9 часа и се записвам?

:) прочети си съобщението

:) Някои колеги вече си взеха стикерите, но част от софиянци ми се губят :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги това е таблица с всички хора, които са от София или около София. Моля всеки един, който е в списъка да отбележи в коя група ще е и прочетете бележката към графа B. Тези които ще пътуват в неделя също да бъдат така добри да се отбележат за да не ги чакаме :) Благодаря предварително за разбирането.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Vli5h5-T5PLx4h2Pw0DfZ6jZ1cWQOtlx_JTVJpgszms/edit#gid=0

П.С. Хората, които не си виждат имената,моля да се допишат отдолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Марти, трябваше да има графи - събота и неделя, може също да добавиш и колегите от Перник, те ще се присъединят към софийската група

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип аз само за събота ще водя колоната, защото евентуално мисля да остана вечерта, а ако не остана не знам дали в неделя ще идвам пак. Така че в обяснението съм писал да се отбележат тези които ще пътуват в неделя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.06.2016 г. at 23:27, Lo_Ridah написа:

Не остана ред днеска, утре мисля да се разходя до тебе 

:) и колегата е готов, днес съм на разположение цял ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Добро утро, и днес съм отделила 2 часа за раздаване на стикерите за София. Събираме се на по кафе/биричка/сокче в кафе-бар Имунитет от 14.00 часа. Адреса е бул. Сливница N 127 /в края на търговски център Оряхово/. На когото му е удобно днес, да заповяда. Всички стикери ще са в мен.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, goldensun22 написа:

:) Добро утро, и днес съм отделила 2 часа за раздаване на стикерите за София. Събираме се на по кафе/биричка/сокче в кафе-бар Имунитет от 14.00 часа. Адреса е бул. Сливница N 127 /в края на търговски център Оряхово/. На когото му е удобно днес, да заповяда. Всички стикери ще са в мен.


 

Супер,до колко чеса ще си там,да се опитам да доида ☺ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...