Jump to content

1.8T В Ауди 80 б2


rocky77

Recommended Posts

Колеги някой правил ли е такъв swap ? И някой в София ако може за напред да помогне за слагането на мотора .. Щото мисля по - натам да слагам такъв. Много ще върви после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става,но трябва да го направиш със задно задвижване.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо нямам търпение за такъв проект.. Само кешовица да сабера.. И не треа да се прави задно колата. Пълни глупости. И точно за това ,че е лека колата слагам едно назобено 300к.с. 1.8Т и ще припадате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, rocky77 написа:

Направо нямам търпение за такъв проект.. Само кешовица да сабера.. И не треа да се прави задно колата. Пълни глупости. И точно за това ,че е лека колата слагам едно назобено 300к.с. 1.8Т и ще припадате.

 

С това 1.8т ще трябват окачване, спирачки... За да стане кадърно си трябват поне едни 10к. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех! За да станат нещата както трябва за тези 300 коня трябва да смениш всичко в този двигател. Читаво турбо и колектор само излизат към 2к. Скоростите на стоковото 1.8т също не издържат на тия коне. Електрониката не е същата. Един приятел изкара 300 коня на колела от едно А4 Б5 1.8т и за да стане читаво стъпи на близо 10к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, rocky77 написа:

Само кешовица да сабера.

Първо събери част от кешовицата,примерно 2000 лв,купуваш мотора +  туй-онуй и после лека-полека ще събереш към 7500 лв, за да завършиш проекта.Като смъкнеш главата и картера,ще разбереш за какво става дума. Мисля,че в 9500 лв ще се събереш,10 000 са много.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По кротко е Балбоа! Аз също замислям подобен проект само че със 1.8 ADR + турбини от рс6 смятам, че на 1.2 холд и пик на 1.5 бара ще съм кола, кола и нещо пред тебе. Пиши като. завършиш проекта да покараме. В момента подготвям друг проект, разбрах че караш и д3-ка. Начи навремето имах д3, купих я от Кольо Мамата на добри пари, беше преправена с двигател 1.6 101 коня - малкия данък ама кочината беше с S пакет, и викам ши swap-на едно 5.2 Ламборгини и така... ся всички в Полски Тръмбеж припадат. Ако имаш мерак да чоплиш по д3-та имам фотошоп мои насадим нещо - от 1.4TDI до 6.0 w12 естествено на каквото и да се спреш брой чип и генерация задълже!

Sent from my HTC One S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, значи твои са били тези бегачки. В онзи раздел е изписано много за твоите завършени тунинг проекти. Имаше някъде снимки и видео, но не мога да ги намеря. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...