Jump to content

Има ли желаещи за клубни тениски?


BADJO

Recommended Posts

Бате, аз съм просто нисък за килограмите си. И за да не ми стигат фанелките до коленете, гледам да са от по-малките. :hilezh::):flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бате, аз съм просто нисък за килограмите си. И за да не ми стигат фанелките до коленете, гледам да са от по-малките. :hilezh::):flehan:

аз за тва си зимам М

да ми и спукойно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таня и Вели-може разбира се, ей това ми е телефона-0888673418 Баджо/Благой/, звънни ще се разбереме нещо!

Детски- най-малкия размер е S, така че зависи от детето :hilezh:

Хаджи, нещата във Варна са вързани с Дитерс!

Свържи се с него, пък той ще ме намери :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения вариант е, ако някой колега има път натам, да му дадеш парите и пак по такъв начин да си получиш тениската!

Другия, да ми пратиш пари на дебитната карта и да ти я пратя по куриер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софиянците, дайте и вие някакви телефони за връзка/може и на ЛС/, че като си обикалям по града, мога да ви звънкам, ако имате възможност да се видиме и да се разплатиме!

Още не знам неделята как ще съм с времето, а понеделник, като приключа и предам списъка за правене на тениските съм сигурен, че ще има обидени и огорчени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бадже, не можах да дойда на срещата, ако имаш път към Дружба някъде или вечер към Павлово звънни на 0888 650 431 да ти дам паретата :) (поръчката ми остава същата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ще мина през "Дружба", а размера ще го уточним на място.

Гледам, че си писал само червена и черна, че искаш, без размер :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бадже, викам да ти търсиме вече карирани, черно-бели, странични ленти и некво плафонче с надпис TAXI :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васе, утре през "Слатина", дано нямаш работа и си свободен!

Кози, мисля да вапцам колата и .........0.50лв. на километър!!! :(:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя милост веднъж месечно минава през Майна таун, като следващото пътуване ми се очертава около 9-10 или 16-17 февруари. Тъй че, ако е готова до тогава поръчката, не ми е проблем да се отбия и да я оставя. Баджо, свиркай да се разберем като знаеш подробности. Тъкмо може и аз да си поръчам тогава някоя бройка, че напоследък до среща не мога да се добера посмъртно... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като минаваш през Дружба мини и през Слатина де! 0888 83 41 02

ам дет Слатина - там и Люлин..., мини и от тука :hilezh::hilezh::hilezh:

На 4.02. ще ти донеса парЪта на Бояна-та, да знаиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да има пак среща скоро? Защо ще се разкарваш безсмислено? Все пак, ако случайно минаваш покрай Мобилтел (ул. Кукуш)... 0888500062 :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corso, ти нали си поръча на срещата в неделя?!?

Не ме бива за бизнес, Киреееее :hilezh::hilezh:

Цялата поръчка на Варна е в списъка, плюс Дидо :hilezh::hilezh:

От Илиян/Пловдив/ също дойдоха парите :flehan::flehan:

Явно няма да мога да обиколя всички, затова май ще се наложи в неделя/04.02./ да се видиме!

Мисля 15ч., както обикновено, какво ще кажете?

Редактирано от BADJO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бадже, има и по-добро решение!

Вместо да обикаляш и да събираш парите( което са си излишни загуби на бензин, време, куп неща), дай си банковата сметка на дебитната карта и така всеки, както му е удобно в рамките на оставащите дни просто отива в първата банка и ги превежда. Банкови клонове има навсякъде и не е проблем за никого да направи превод на дребна сума.

А после на лични да ти пратят данните от банковия превод + какви фланелки искат :hilezh: . Така няма да има ощетени и всички ще се вместят в рамките на крайния срок.

това от опит ти го споделям :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corso, ти нали си поръча на срещата в неделя?!?

пак нещо се обърках! Не е за 1ви път! :hilezh:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ученото си е учено, Галя :hilezh::hilezh::hilezh: , но мислех само за хората от другите градове!

За хората от София, не мислех, че ще е толкова сложно, ама явно са заети!

Добре, ето я сметката:

Булбанк, клон "Калоян"

BIC кода на Булбанк: BFTBBGSF

IBAN:BG47 BFTB 7630 1077 2369 21

Титуляр: Ина Петрова Николова

Не се притеснявайте, това е сметката на жена ми, аз не съм дорасъл за таквиз нещица!!! :hilezh:

Но, ако пращате там пари, задължително придружено с едно ЛС, защото иначе няма да знам кой пратил, кой не!

Любо, ти занасяш ли ме?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...