Jump to content

A3 стопове


iliqn_a3

Recommended Posts

Колеги искам да ви питам мисля да си сложа др стопове от феислифта.Трябвали да се прави нешо друго.Или просто да си ги сложа и това е.Мерси на всички 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да стават. Мен лично ето тези много ме кефят как стоят. Мисля да сменя моите феислифтови с такива. 

 

023543191.jpg

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводските стопове на А3/8L/ фейс/преди фейс са най-добре.

Другите тунинг изпълнения клонят към цигания.

Лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, tonko2.0T написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 

Напълно подкрепям. Карам фейслифтова, комшията не фейслифтова. Купи си някакви китайци, уж като на картинката много добре изглеждащи, но всъщност са от пластмаса от която правят играчките в зрънчо "Лъки Бой". 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това според вас е цигания?

http://s200.photobucket.com/user/broome9910/media/DSC00123.jpg.html

Ако качеството найстина е такова каквото казвате тогава вече съм съгласен че не си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, 

оставяме качеството настрана. Нека да разгледаме чисто естетически нещата. Според мен най-красиви са оригиналните светлини (предни и задни). От оригиналните (префейс и фейс) по-красиви са фейсовите, в частност за стоповете говорим. Всичко останало е "странно" лично за мен. Ако на теб ти харесва не слушай колегите, слушай сърцето си. Ти ще си я караш колата, твои са парите, ти си Човекът! Но ако попиташ 10 колеги, вероятно един двама ще кажат това, което ти искаш да чуеш! Останалите 8-9 чеовека, като мен ще ти кажат, че от оригинала по-красиво няма. Успех! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тия грозотии по S-ката от снимките...:huh: Пълен кошмар са по мое мнение, рядко грозни.

Като искате да си разкрасите автомобилите, вземете им по един S пакет. Оригиналните фарове и стопове на фейса точно подхождат на модела и са красиви.

Друг е въпроса, че колата си е твоя и подлежи на всяко преправяне по твой вкус.

Колегите от София сигурно са виждали една страхотна S3-ка в жълто по улиците с брутално грозни тунЕк фарове с вежди... Идва ми да я целна с моят паркетник където я видя, но респекта към S-ките ми пречи.:hilezh: Не знам дали е на колега от форума.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз исках да си слагам едни диодни но се отказах.По ме кефат тиа от феиса.А до колегата дето е пуснал тиа стопове виждал съм ги на 1,2 а3 неме кефат ама това си е мое лично мнение , на него като си мо харесват да си ги слага.Колата се пак си е негова може да си слага квото си мо е кеф на него

Цитат

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не твърдя, че оригиналните стопове феисови или не - са грозни. Само предложих на автора да погледне това което на мен ми допада, без да си налагам мнението.Но ако са такива боклуци, ще се въздържа и аз. Хора много - вкусове различни. В съвременните автомобили правилни форми виждате ли някъде?  Може да остана на варианта феислифтовите + диодни крушки със същия цокъл. Само не знам дали ще има ефект от това начинание. Скоро смених на третия стоп крушчиците със червени диоди и се получи яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има различен вкус. Ама да дадеш 200 лева за стопове, дето след 1 сезон на слънцето и станат на нищо, някак си не оправдава средствата. А оригиналните са изкарали 20 години /примерно/ и само да ги пастираш с паста, и засияват. А тия Илиенски имитации, не можеш и да ги пастираш, защото пластмасата не е хубава, а по-скоро е като плексиглас, напуква се и не става нищо от нея! От оригиналното по-хубаво няма. Казвам го, защото не един път съм се уверявал, за моя сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата, който иска да сменя стоповете с фейсови - силно желателно е, преди да ги купиш, да ти покажат снимка на която да се виждат щампите на Ауди и ОЕМ номерата на всеки стоп. Вярвате или не, попадал съм на стопове, които са се оказвали менте. Близко е до оригинала, трудно се различава по снимки. Тези, които видях, ги беше закупило момче с префейс А3 за да я "освежи". Стоповете бяха с окаяно състояние на пластмасата, не можеха да прилепнат плътно към купето, имаха куп забележки по крепежите. В крайна сметка пластмасата беше невъзстановима, един от крепежите се счупи и стоповете заминаха на боклука.

Моите (фейсови) ще ги сменя при първа възможност, защото са леко опушени, което ме дразни, а аз ги искам във фабричния им вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, evg_eni said:

Това според вас е цигания?

http://s200.photobucket.com/user/broome9910/media/DSC00123.jpg.html

Ако качеството найстина е такова каквото казвате тогава вече съм съгласен че не си струва.

 

Не е безкрайно грозно, но не седи естествено. Бие ми малко на Пежо. 2012_Peugeot_207_(A7_Series_II_MY11)_XT_

 

Иначе, разбира се, че всеки си има вкус и си решава какво да прави с колата си. Но колегата по-горе точно е обяснил какво се случва със скапаната пластмаса след някоя друга година под слънцето, дефектите в размерите на китайските стопове с ОЕМ такива и т.н.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...