Jump to content

Ауди Купе 2.3 20v


PaVLoFff

Recommended Posts

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честито,колега :hilezh:

Желая ти безаварийни километри и много приятни емоции с този автомобил :hilezh:

Нека запознатите с този модел изкажат мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали щеше друго да гледаш...? B)B):hilezh:

Гледах , но оня искаше много пара :dance: . Не зажалявам за това честно казано :D Между другото ,другата все още си стой и очаква новия си собственик: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и имаш много рядък мотор. Кога е внесен, защото и до моменат е акцизен. Имало е "дупка" май 1990-1992 г.

Да ти направя забележка за подписа ти - точно обратното е "Който не пие зло винаги мисли". Вярвай ми точно това са най-големите гадини и мошеници. Заради задните си мисли не пият. :dance::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си жив звяр, колега. Не знам, кое е другото, за което си гледал, ама тази е супер. Честито!

Една 320-ца. Верно много здраво беше направена и с Фул екстри ама и искаше 7 бона:D( Пак казвам ,щастлив съм ,че не съм я взел и не изневерих на марката "Ауди" B)

Честито и имаш много рядък мотор. Кога е внесен, защото и до моменат е акцизен. Имало е "дупка" май 1990-1992 г.

Да ти направя забележка за подписа ти - точно обратното е "Който не пие зло винаги мисли". Вярвай ми точно това са най-големите гадини и мошеници. Заради задните си мисли не пият. :hilezh::dance::dance:

Произведена е 1990 Година. Карана е 3 месеца в България , но тоя който я е внесъл е правил врътка с киловатите понеже е писана за 2.0 115 кв B) А по отношение на пиенето по скоро искам да отчета ,че имам впредвид за пияниците на пътя :hilezh: А колкото до мене...Дърпа ми жабока ,ти кво си мислиш :rotcol:

Честито ... дай да е видим тая бегачка!

Така е не мога да се наканя да я снимам сладураната :hilezh:)) тия дни ще има фотоси от всички гледни точки.. Оценките ще оставя на компетенцията т.е вас. Наздраве :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти направя забележка за подписа ти - точно обратното е "Който не пие зло винаги мисли". Вярвай ми точно това са най-големите гадини и мошеници. Заради задните си мисли не пият. :hilezh::dance::rotcol:

Стига бе пич,аз като не пия дори и бира...,не винаги имам лоши задни мисли...!!! :dance:B):hilezh:

:hilezh:B):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Произведена е 1990 Година. Карана е 3 месеца в България , но тоя който я е внесъл е правил врътка с киловатите понеже е писана за 2.0 115 кв :dance:

Аз после се досетих, че известно време е минавала тази врътка и то само на някои районни митници.

Пак ти честитя и дано заради това да нямаш някакъв проблем при регистрацията или с данъчните.

За пияните зад волана съм напълно съгласен. B):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те интересува за тази кола?

всичко :dance:)

Какво те интересува за тази кола?

Просто искам който е запознат по отблизо със самата кола да изкаже мнение и впечатление .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опит мога да ти кажа само че това е един уникален модел на Ауди вървене спрямо разход и пробег бе за мен страхотна кола

Редактирано от lampard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опит мога да ти кажа само че това е един уникален модел на Ауди вървене спрямо разход и пробег бе за мен страхотна кола

Това което го виждам като подпис аз го постигнах в неделя.. струва си автомобила.С всеки изминал ден се влюбвам все повече в тая машина:angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същата, почти. Няма нещо което да не знам по нея.Ако ме питаш конкретно ще ти кажа,но така :angry:!Страхотен автомобил стига да не му се счупи нещо.Подкрепям напълно мнението на Коце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същата, почти. Няма нещо което да не знам по нея.Ако ме питаш конкретно ще ти кажа,но така :angry:!Страхотен автомобил стига да не му се счупи нещо.Подкрепям напълно мнението на Коце.

Oт кога я имаш и какво си пипал по нея (за ремонт става въпрос).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи... И аз съм пипал по тая кола... Само vaskoto1 да не казва какво :hilezh::blink::hilezh:

Освен това като се замисля, две много основни неща по тази кола, аз съм им снабдител :wall: Дори три ... Хихихи ...

rb77 :2gunsfiring_v1: кака :bia:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи... И аз съм пипал по тая кола... Само vaskoto1 да не казва какво :hilezh::blink::hilezh:

Освен това като се замисля, две много основни неща по тази кола, аз съм им снабдител :wall: Дори три ... Хихихи ...

rb77 :2gunsfiring_v1: кака :bia:

По точно ? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам я от 3 години почти.Ще имаш проблем с паленето и тоците, евентуално. Не е зле да си видиш зъбното колело на делкото, защото то се чупи и го разбилаш чак като изгаснеш някъде.С какво окачване си и каква ти е спирачната система?По-принцип са здрави от към окачване.Не е зле да погледнеш и тампони на предницата, както и кормилна рейка.Имаш ли борд-компютър?Ако е да не е зле да я закараш да ти го нулират и изчистят грешките и не се лъжи да си го нулираш сам с въртенето на ключа и някакви такива тъпотии. Лостчето за фаровете също се разваля често :2gunsfiring_v1:, но решението е ново или просто го сменяш с по-нов модел.Ако чуваш едно прещракване при тръгване това висящ лагер.Общо взето поддръжката и е доста скъпичка.Има доста неща но сега не мога да се сетя.Ако се сетиш нещо конкретно, питай.Винаги съм насреща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото по-късната версия е 167к.с. Не че ще усетиш разликата от 3 магарета :bia:

На старт ще се разбере :bia::hilezh:

Не се зяждай с момчето Васко!Да не се хванем за гушите

Може ли и с мен :blink::wall::blink::2gunsfiring_v1:

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си ауди 90 купе 2.3 quattro с клима . 20v 170 коня... какво ще кажете за тая машина ?

Колега,честито!! Аз имах такова 2.3 20V quattro 170к.с. 89г.само че седан,но не можах да му се порадвам заради ДДСто и акциза,но поне ми останаха някои части... дано не ти се налага,но ако нещо ти трябва пиши на ЛС:2gunsfiring_v1: Имам и обява какво продавам,успех с колата иначе!!

Редактирано от bobb2003
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...