Jump to content

Мнение за конкретна обява А4 B6


Recommended Posts

Запотен фар ,дефектирал дисплей, интериора е доволно износен и задните стъкла са с ръчки.Все пак трябва да се види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запотен фар ,дефектирал дисплей, интериора е доволно износен и задните стъкла са с ръчки.Все пак трябва да се види.

Цената е добра

Изпратено от моят P9000 с помощта на Tapatalk

Цената е добра

Изпратено от моят P9000 с помощта на Tapatalk

А за моите предложения други мнения

Изпратено от моят P9000 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Raziell написа:

Запотен фар ,дефектирал дисплей, интериора е доволно износен и задните стъкла са с ръчки.Все пак трябва да се види.

Заеби дръжките....... това не е толкова важно, все пак шофьора се вози от пред :)

Определено заслужава да се види тая кола......... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11478877938781933&slink=ggg2u9 Колеги какво ви е мнението за тази красавица.И как е като динамика сравнено с нормално 1.9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предишната е продадена беше внос от Швеция, друга има, но цената е таван http://www.mobile.bg/11479203417392637

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предишната е продадена беше внос от Швеция, друга има, но цената е таван http://www.mobile.bg/11479203417392637

А за моите предложения други мнения

Изпратено от моят P9000 с помощта на Tapatalk

Цената е много висока[emoji15]

Изпратено от моят P9000 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/11479291848532515 тая как е

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая изглежда добре ,както колегата казва само където са пропуснали една 2 ка пред километрите[emoji2] [emoji1] [emoji1] [emoji1] ,но изглежда интригуващо мерси

Изпратено от моят P9000 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То се вижда нещо е сменяно на 372 000 километра, джамбазите са решили да изтрият едната нула най-отзад, става 37 200 след което им се е сторило нереално и са поправили видно е 3-ката на 8-ца което е елементарно за изпечен горубленски магьосник... и са върнали километрите на таблото на 91 000....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за това спрях да се занимавам с търгаши,джамбази,магьосници,вещери и тн...просто,като видя тези "индивиди" нещо в мен напира да им кръстосам сополите... почти се случи преди да замина последния път. Но за този бюджет, не си струва да търсиш и обикаляш извън БГ. Правиш компромис с километража то е ясно, или ще има удар щото мундарите други коли не внасят.  Поне  да ти харесва като цяло за да може да  си плащаш с кеф ремонтите и да не се ядосваш на марката. BEX-овете винаги са ми били любими мисля няма по-добра комбинация за B6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,може и да ме мислите за луд но и аз платих 6000евра за едно седанче BEX от Германия.Дойде с 19-ки летни RS джанти 2мм грайфер и зимни 16-ки с нови гуми.Всички екстри без нави,ел.седалки и отзад са с ръчки стъклата(по този въпрос ще работя първо че ме дразни,другото не ме бърка.На 155к реални км напълно обслужена,само маслото и филтрите и смених но е голям кеф разхода е около 12 градско(Бургас) 7-8 по към 8 извън с 120 но от време на време му подавам газ.Подритва стабилно към 2100 оборота,голям кеф.Поздрави!И искаме да я видим колега като я земеш :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси

Изпратено от моят P9000 с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...