Jump to content

Дясно огледало от големите?


mitko.be

Recommended Posts

Ще махам пасажерското  недохранено странично огледало и ще взимам нормално от кола фейслифт и исках да попитам всичко ли 6-ци имат подгев и ел. прибиране на огледалата, защото мойта ги има и не ми се иска да се разделям с тях, в повечето коли  са разпарчетосани и трудно ще разбера какво е имала и какво не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибирането не е на всяка.

За подгряването не съм сигурен, но би трябвало да го имат всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Предполагам джойстика за регулиране на огледалата ( и прибирането им) изглежда по един и същи начин без значение дали колата има екстрата ако е така как да разбера дали даденото огледало има прибиране или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее падна му цента на масонския душегуб... И резко се вдигна на стария гроб. От ми се прибират и даже у движение....пробано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че всички са с подгрев. Моите бяха прибиращи и на полуфейса (с малкото дясно) и на сегашната 2004. Поне знам със сигурност, че копчетата за управление с реверс са 1:1 на префейс и фейс, защото моето беше одраскано и го смених с префейс - не знам как е на тия с памет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е с прибиране но откакто я имам не мога да разбера дали е с родгрев или не.Как се разбира колеги? Освен зимата ако размрази де :)) Други признаци има ли?

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е под 5-6 градуса, трябва да става топло, усеща се на ръка. Не е голяма драма - продават се само самите стъкла по 10-20-30лв, има избор - прави, асферични, тонирани, с мъртва зона и са все с подгрев. Сменят се лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли как ако държа в ръцете си огледало от разглобена кола да разбера дали има ел. прибиране? Защото ако трябва да разглабям мойто само за да тествам не е много гот...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.12.2016 г. at 18:26, ogip написа:

Би трябвало ако е с ръчно прибиране да можеш да го сгъваш, а ако е с моторче (и здрав механизъм) да не можеш.

Не съм съгласен колега. Мойте се прибират сами но и се движат на ръка в двете посоки. Просто при автоматичното моторчето върти огледалото около една втулка с пружина която имат всички огледала. А самата втулка се върти заедно с механизма около ос на основата ръчно. Иначе ако беше само ел. при закачане ще се счупи механизма.

 

А за разпознаване без да му махнеш капака или стъклото или да броиш пиновете не се сеща за друг вариант.

Между другото в мойто има и някаква свободна букса с 2 пина освен тази за подгряването и моторчето, която незнам за какво би трябвало да служи.

Редактирано от drido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2  C5  съм имал и на двете бяха с прибиране и на двете не се прибираха на ръка, преди някой да им помогна с такава (разбирай дърпани).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам думите на колегата drido. Идвата чифта огледала (които ми гепиха) бяха с ел. прибиране, но се прибираха и на ръка без никакви проблеми. В момента, по стечение на обстоятелствата съм с огледала без ел. прибиране и разлика в силата, която упражнявам при прибирането на ръка няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свободната букса с 2та пина е за димиращи огледала.Моята е с прибиращи и подгряващи и могат да си прибират и на ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз предполагах ,че е за това но не знаех ,че я има тая екстра Ц5 и на страничните. Ако сменя стъклата с потъмняващи дали ще работят при наличие на инсталацията. Централното ми е с авто затъмняване ако е от значение.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам барабар с есковите огледала... Като дистрониците - май дълго не остават.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...