Jump to content

"Завиващи" фарове за мъгла на 4F - има ли такава опция


Creative89

Recommended Posts

Тези вътрешните които са дрл на едно аверче светят постоянно,през деня са само те,но като светне къси или дълги,дрл остава да си свети,това кодировка ли е или се влиае от това че при него е с лед крушки,а при мен си е обикновена крушка,с биксенони сме и двамата иначе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ти говориш за преди фейслифтови фарове. Кодировка е. Кодира се за диодни ДРЛ , за да не премигват. Но да светят заедно с късите е тъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pe6koo написа:

Ти говориш за преди фейслифтови фарове. Кодировка е. Кодира се за диодни ДРЛ , за да не премигват. Но да светят заедно с късите е тъпо.

Те само вечер светят,но доста добра светлина дават щото са 50 ватови диоди,разликата е голяма в светлината

Разликата е огромна,а и на халогените като е ксенон още по добре се вижда тази от дясно

DSC_2920.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sokolchev, който ти е казал, че има 50 ватов диод в крушка H7 (или там каквито са на халогените) жестоко те е излъгал.

 

Истински 50 ватова матрица изисква радиатор 3 пъти по голям от халогена. И да имаше, това натъпкано в крушка ще стопи халогена за секунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В грешка си :) наще дрл ся преди фейса и са 21 вата обикновена крушка,там се слага 50 вата лед,а и няма кой дя ме лъже,аз го виждам с очите си и знам от къде е и купена крушката :)

https://autopro.bg/led-lampa-tip-p21w-s-10-cree-dioda-50w-s-edna-svetlina-biala

Ето това са ледовете

А на халогените писах че е поставен КСЕНОН,не си прочел добре

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек, знам че си им фен на autopro, ама погледни малко цените, Значи осрамите за габарита ги платих по 15лв. ама тук говориш за no-name крушка: Ето ти пример

 

https://www.aliexpress.com/item/Car-lights-2x-Super-Bright-White-50W-LED-SMD-1156-Ba15s-S25-P21W-CREE-Backup-Reverse/32704111778.html?spm=2114.13010308.0.0.CP1m3S

 

има търгове по 10броя, цената отива на долу. Между 8$ и 100лв. сам си сметни разликата. Ако искаш може да поръчам и да се видим някой ден да видиш че ще са абсолютно същите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Sokolchev, колегите те подкачат ама ти не зацепваш ве брат.

Как няма да заслепяват, тия фарове направо очите ще извадят на насрещно движещите се бре :-/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно са същите,но все пак в бг имам гаранция за тях,а за фен не съм,но имат доста неща затова давам техен линк.никога не съм поръчвал а и няма и да поръчам от али и подоние лично аз,защото нямам нерви да ги чакам по месец и накрая да се окаже че не е това което чакам,в групата  на али у фейса съм и чета всеки ден коментари на недоволни от поръчка,стока,забавяне,не съответствие и т.н.

преди 2 минути, trackersoft написа:

Колега Sokolchev, колегите те подкачат ама ти не зацепваш ве брат.

Как няма да заслепяват, тия фарове направо очите ще извадят на насрещно движещите се бре :-/

Ееее аз на кое си да вярвам?карал съм и срещу тях,оставял съм го и зад мен на огледалата да видя как е и повярвай не заслепяват повече от фейсовия дрл ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,както и да е,всеки сам преценява как и къде да си даде парите,аз знам че няма да ги дам и да чакам най малко месец ;) иначе светят супер добре,има същите за мигачи и за стопове който не е с лед стоп разбира се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, Sokolchev2202 said:

Добре че няма къде да ги вкараш,що да е надценка,те за габарит качествените са по над 15лв

Тука малко се обърка.. 7 лв е DLR крушката в Порше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да я вида тая крушка,че там за намигане ти взимат 100 кинта,за дя ми сменят крушката с тяхна най обикновена ми искаха точно 57лв,та са 7лв не знам какво са ти предложили

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предишното ми Ауди бях луднал по тези светлини в завой и си сглобих една схема която използваше сигнал от мигачите :) сега се чудя дали да не сглобя една такава схема и за 4F-kaта.

https://www.vbox7.com/play:ed9462ea0d

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Одеве слизах да го видя.Изобщо нищо общо няма кодинга при мен с това което е в поста.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би е моя вина, че ви подведох .. всъщност заглавието на темата на човека е "Interesting VAG-COM codes for Audi A5/A4 B8/Q5, many for A6/A8/Q7 as well (by LoCal)" ... все пак ако беше станал щяхме да си бием гъза в тавана от кеф ( в завой и на тъмно) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...