Jump to content

Audi Coupe vs. VW Coraddo


Recommended Posts

koe e po dobro ot dvete,smisal kato cqlo,i po tochno mejdu dvigatelite 2.3(audi) i 1.8(vw) Mnogo vi se izvinqvam za kirilicata i mnogo vi blagodarq predvaritelno

Редактирано от COUPE115
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

koe e po dobro ot dvete,smisal kato cqlo,i po tochno mejdu dvigatelite 2.3(audi) i 1.8(vw) Mnogo vi se izvinqvam za kirilicata i mnogo vi blagodarq predvaritelno

Корадото е уж по-бързо, ама не съм много убеден, и с това приключват преимуществата му. Аудито е много по удобно, като кола изобщо, Корадото си е един малко по-пипнат Голф, карал съм и мога да ти кажа, че е адски не удобна кола, ниска позиция, тавана ти е схлупен на главата, от зад да натовариш хора забрави. Мотора на Аудито е в пъти по-здрав от на Фолца, точно тоя дето го споменаваш 1.8 16 волта е доста проблемен мотор, ако искаш наистина бързо Корадо се ориентирай към G60, но пък там компресорите са им много голям проблем, и ремонтите са жестока цифра. Така, че моя съвет е търси си Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

але там нямаше ли и един ГР6 мотор?!? имам предвид при корадота-та? ама корадото си е екзотика! ако искаш толкова супер спортна кола вземи си едно купе с 2,2 турбо, пооправи го малко щото си е на години, и си ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

але там нямаше ли и един ГР6 мотор?!? имам предвид при корадота-та? ама корадото си е екзотика! ако искаш толкова супер спортна кола вземи си едно купе с 2,2 турбо, пооправи го малко щото си е на години, и си ти!

За какво купе говорим ? Фиат ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, ама струва колко 2 G60, а като се барне компресора на G60 става по бързо от VR

Ма пък VR6 може доста лесно да се турбинира горе долу са на кантар но спред мен VR6 е по добрия вариянт

Иначе ако искаш да ти падап пломбите си взимай VW :bia:

Редактирано от lampard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак да не забравяме, че Корадото е най-НЕуспешния модел на VW!

но иначе KR е животно, но ако е запазен, щото ако трябва да му се прави ремонт, оригиналните части са на жестоки цени спрямо тази стара кола, още ме побиват тръпки като си спомня.

Аудито е и по-голямо, което ще е за сметка на бързината, но пък и на удобството пишеме един плюс.

Аудито ще ти е по-лесно за поддръжка, има части за него по моргите. Корадото е доста красиво и агресивно, но е антика!!!! и това ще се отрази със сигурност негативно на собственика рано или късно.Всичко е въпрос на средства, от тия хартиените :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

g60 като цяло е по здраво и според мен малко по бързо

И май е доста по-НЕнадеждно :D Кофти отзиви чувам за G60-ките.

Според мен избора на ауди купе е по-разумен по 2 причини - 1.части - корадото не е от най-популярните автомобили :( Виж ако вземеш куатро тогава вече неща стават равностойни откъм частите :bia:

Също така си мисля че аудито е с една идейка по-луксозно.Но пък ако не си падаш по лукса а искаш нещо за тунингче , спортни воланчета , педалки и т.н. - корадото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво купе говорим ? Фиат ?

Мисля,че съвсем не става въпрос за Фиат.

Може би по към S2 вървят нещата.

Ти как мислиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съзалявам само че нямаше кой да снима точно тая гонка с корадо-то миналата седмица! Но все пак за хората които си мислят че 2.3 е бавен на старта ......ще кача клипчета (само да разбера как става :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съзалявам само че нямаше кой да снима точно тая гонка с корадо-то миналата седмица! Но все пак за хората които си мислят че 2.3 е бавен на старта ......ще кача клипчета (само да разбера как става

Незнам дали става въпрос за 7A абсолютно нормално е да го згъва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но все пак за хората които си мислят че 2.3 е бавен на старта

Не е, не е, един сега с едно натокано ACE го убедих нагледно :bia::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Искам да вметна тук че корадо 1.8 пада с кола и половина на 400 метра.. На дълъг път просто купето е номер 1 !!!!

Еми то с твоя специален мотор, май 170 магарета каза че е <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз освен бомбите на Кейт нищо друго не видях, къде е колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите! По принцип клиповете ги качих в дата-та,само че доколкото разбрах е имало голяма чистка,така че нищо чудно да са изстрили.А доколкото купе-то това за което говорех че се мачка с корадото е NG-то (само да вметна ,че имам и 7а за тия които още не са разбрали :hilezh:)Казвам го не за да се хваля.. :hilezh: просто винаги има объркани и ми викат ти уж 136 нг после 170 7а...та да е ясно всичко за да няма вапроси от тоя вид .. :hilezh:

Редактирано от PaVLoFff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...