Jump to content

Проблем с 3.0 тди


runnerr

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам следния странен проблем. При малко по-висока външна температура (над 15-20 градуса) и на загрял мотор при палене колата влиза в авариен режим, започва да работи с малко резониращ звук и едвам отлепя. При по-сериозно подаване на газ се появява и лампата за подгрев. След няколко пъти гасене, изчакване и ново стартиране на двигателя се опрявя. Колкото по-висока е външната температура толкова по-често се случва и по-трудно се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше от управлението на турбото някакви студени  спойки. Същите симптоми закачи я на диагностика при мен пренадуваше турбината такаче му обарни внимание по скоро

Редактирано от MaKaTa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз мисля, че е от управлението на турбото, защото там е висока температурата и постоянно нагрява електрониката. И явно се разлепят спойките нещо, факт е, че слабо място на тези коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако има развалено управление и не му трябва може да ми го изпрати да се пробвам да го оправя :),ако се случат нещата форума ще намаже :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, sunshai написа:

Някой ако има развалено управление и не му трябва може да ми го изпрати да се пробвам да го оправя :),ако се случат нещата форума ще намаже :).

Аз имам,но нямаш никакъв шанс да го оправиш,моето 2 пъти Софт Електроникс ми се мъчиха да го направят и на 3 път си доплатих и ми нахакаха чисто ново.След 1 ремонт ми дадоха и 1г.гаранция,а то изкара има няма месец(около 2 000км),но ако все пак го искаш мога да ти го дам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, michigan написа:

Аз имам,но нямаш никакъв шанс да го оправиш,моето 2 пъти Софт Електроникс ми се мъчиха да го направят и на 3 път си доплатих и ми нахакаха чисто ново.След 1 ремонт ми дадоха и 1г.гаранция,а то изкара има няма месец(около 2 000км),но ако все пак го искаш мога да ти го дам :)

Не бъди 100% сигурен :) то и за кормилните колони искаха по 2+К от Порше България пък направих доста хора щастливи в форума :hilezh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, sunshai написа:

Не бъди 100% сигурен :) то и за кормилните колони искаха по 2+К от Порше България пък направих доста хора щастливи в форума :hilezh:.

Ти си знайш :)ако искаш ще ти го дам?

Редактирано от michigan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е това което два пъти са ти правили ,няма смисъл да го пипам...то ще е достатъчно насрано...:nixweiss:.Трябва ми някое което още не е отваряно :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...