Jump to content

Recommended Posts

Преди всички да се нахвърлите срещу мен вижте откога съм в клуба и колко съобщения съм написал. Ще ви стане ясно, че не съм по писането. За съжаление вчера разбрах, че във форума цари яка цензура. В една тема от раздела продава-купува се опитах да предпазя потенциални купувачи да се набутат с преправяно Купе. Темата ми беше изтрита - без забележка, без обяснение. Същевремено се оставят съобщения, които нямат нищо общо с Ауди - от рода на Продавам опел тигра. Който иска Тигра ще влезе в мобиле.бг , а не в Ауди Клуб България.

Очаквам отговор от модераторите. :hilezh:

Адрес на коментара

Ми брат ти точно, като потребител номер 25 тряя си най-наясно, че някой си правят квот си искат и как им е кеф и като им кажеш, че са шушумиги и чикяри и ти трият мнението. Тук нещата много често не са обективни, ама оди го обясни минава в графа спам и арее, ти го храчиш они мисли че дъжд го вали.

П.П Що съ нервиш за глупости :hilezh:

Адрес на коментара

ами да ти кажа не е редно..., на мен общо взето са ми трили 3-4 поста, не повече, ама аз знам защо!

За коя кола точно става дума и защо/от кого мислиш че е направено това?

Адрес на коментара

За съжаление вчера разбрах, че във форума цари яка цензура. В една тема от раздела продава-купува се опитах да предпазя потенциални купувачи да се набутат с преправяно Купе.

Очаквам отговор от модераторите. :hilezh:

добре дошъл в отбора :bia: ,за съжаление,тоя дето трие там,вече може да трие и тук,а за отговор може и да не дочакаш,щото те не са длъжни да дават обяснение никому,.............

Адрес на коментара

ами да ти кажа не е редно..., на мен общо взето са ми трили 3-4 поста, не повече, ама аз знам защо!

За коя кола точно става дума и защо/от кого мислиш че е направено това?

Това е темата - http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=19090, ама моя отговор го няма там. :hilezh:

Адрес на коментара

Всеки потребител на форума има както задължения, така и права. Не са ми трили нито един пост, ако ми изтрият бих желал обяснение, както и ти, но за предпочитане е, на лични съобщения.

Адрес на коментара

Напиши лично съобщение до модераторите на раздела и този, който е изтрил мнението ще обясни защо го е направил. Ако смяташ, че е несправедливо - сезирай админите... след тях е само Господ :hilezh: .

Няма смисъл да се занимава целия форум за всяко изтрито мнение.

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара

Да допълня: мненията и темите НЕ СЕ ТРИЯТ, ами се правят невидими за вас. Това се прави точно в такива случаи, когато някой почне много да се чуди защо, да може останалите модератори да погледнат конкретният случай и да да могат да вземат и те адекватно решение, а не базирано на каквото четат в оплакването.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...