Jump to content

Recommended Posts

On 6/2/2017 at 3:56 PM, robobug said:

Аз се съмнявам, че презентатора е имал представа какво говори. Като всяка област и тук си има подробности, за които се съмянвам ОМВ да са командировали добре платен инженер.

Отклоняването на технически въпроси във връзка с глупости от типа "смазване на клапани с гориво" може да звучи тайнствено, но вероятно е от просто невежество.

В статията от Офнюз пише " д-р Максимилан Щаудахер, мениджър „Автомобилни и приложни технологии“ в OMV."

Ако не се лъжа на въпросната презентация, същият бе представен като шеф на R&D отдела на OMV. 

Честно казано нямам идея колко добре платен е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От както разбрах, кой е рекламното лице на макс моушън 100 + си сипвам само от него. Разхода на малкия самолет падна от 17 на 13.4.

Три пъти сипвам на едно и също омв, днес отчете среден разход 12.4.

Преди сипвах 100 октановия на еко, ама няма да сипвам повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектен разход.Макс моушън 100+ на ОМВ и Ви пауър 100 на Шел са в пъти по-добри от 100 октановия на Еко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, обаче обикновената нафта им е много скапана напоследък... колата не върви добре... като сложа по-скъпата или V-power се оправя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@SpeedyMan Не знам дали за дизел или бенз говориш, но аз с дизел имам много лош опит с Еко Авио/прехвален дизел и на Лукоила дизелчето им. Яко парафин и забиваше муцуната от задръстен горивен само след няколко км.

На ОМВ особено с макс моушън - никога проблем. 2009 с алпин - беше перфектен дизелът, но няма вече.

Напоследък съм доста доволен от Gdrive дизел на Газпром, не съм пробвал бензина, че печката няма да го хареса :) вие какви впечатления имате от Газпром?

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/4/2017 at 9:52 PM, Audi_FeN_1 said:

 

чак пък ОК.... ниски са ти стандартите явно :hilezh:

Аве ниски те.. ама едва ли чак толкоз да се принизя на Алфа Умрело :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/22/2017 at 11:53 PM, OvivO said:

@SpeedyMan Не знам дали за дизел или бенз говориш, но аз с дизел имам много лош опит с Еко Авио/прехвален дизел и на Лукоила дизелчето им. Яко парафин и забиваше муцуната от задръстен горивен само след няколко км.

На ОМВ особено с макс моушън - никога проблем. 2009 с алпин - беше перфектен дизелът, но няма вече.

Напоследък съм доста доволен от Gdrive дизел на Газпром, не съм пробвал бензина, че печката няма да го хареса :) вие какви впечатления имате от Газпром?

Основно карам OMV обикновен дизел, но последните седмици някак си не е добър, колата е по-спъната. С Макс моушън няма проблеми.

На Газпром два пъти съм слагал зимата от обикновения дизел и ми забива турбината след това... не знам дали е късмет или случайност, но е факт. После карам на магистралата със 120 на 4-та предавка 20 км. за да се оправи :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Имам служебни карти за Шел, ОМВ, Еко и Петрол. Петрол НЕ зареждам.

Другите - както дойдат. И съм установил че зависи от самата бензиностанция, а не от конкретната марка гориво.

Пример - зареждам на ШЕЛ Младост - върви разкошно, ШЕЛ Драгалевци - колтата даже почва да работи неравномерно.

ЕКО Младост - върви екстра, пада разхода. ЕКО Малинова Долина - бе някак си не е същото.

ОМВ Младост - кофти бензин, ОМВ Дружба 2 - върви идеално с МАКС Моушъна...

 

Така че - Макс Моушън, Нитро, 100+ и квото там са измислили маркетингите - ако не е читава бензиностанцията - кел файда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...