Jump to content

1.9 TDI загрява


mladen.mirchev

Recommended Posts

Всеки опит за ремонт на такова табло е ВРЕМЕННО решение, често дори не е решение. Проблема е познат от много години и единствения ремонт, който е със сигурен резултат е подмяната на таблото. Още повече в такъв стадий, при който таблото напълно си е изгубило възможността да отчита коректно и температура и гориво.

Не виждам смисъл в даването на пари за какъвто и да е ремонт на Jaeger и не разбирам целта на покупката на премиум марка автомобил, когато се цели икономия и ремонти от типа "всичко по левче". Работата става малко "скъпи на триците, евтини на брашното".

 

ПП Не вярвам, че колегата си кара редовно колата на 110С и все още няма трайни последствия. Според мен датчика за таблото се е споминал. А3 си криви главата, виждал съм такава, но беше зверски прегрявана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги карах я колата на сумати майстори диагностика и нищо и си давам парите секи ми казва от таблото е,и аз не вярвам да ми е прегряла чак толкова.явно някой от датчиците се е багнал,този който е температурния го подмених зеления с 4 крачета уж ми дадоха 100% гаранция че е от него но пак си продалжава проблема другото е както каза колегата подмяна на термостата незнам вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 18.06.2017 г. at 6:24 PM, s7r3l0k said:

Всеки опит за ремонт на такова табло е ВРЕМЕННО решение, често дори не е решение. Проблема е познат от много години и единствения ремонт, който е със сигурен резултат е подмяната на таблото. Още повече в такъв стадий, при който таблото напълно си е изгубило възможността да отчита коректно и температура и гориво.

Не виждам смисъл в даването на пари за какъвто и да е ремонт на Jaeger и не разбирам целта на покупката на премиум марка автомобил, когато се цели икономия и ремонти от типа "всичко по левче". Работата става малко "скъпи на триците, евтини на брашното".

 

ПП Не вярвам, че колегата си кара редовно колата на 110С и все още няма трайни последствия. Според мен датчика за таблото се е споминал. А3 си криви главата, виждал съм такава, но беше зверски прегрявана.

Напълно съгласен,струва си времето и парите да се издири читаво табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторник ще пробваме с рестарта само температурате се ебава преди като го купих понякога и скоростомера не показваше но след раздрусване по едни дупки от 1 месец не е имал проблем само температурата ме дразни колата не е карана от вечерта и като запаля почва от 70 стрелката примерно и стига до 100-105 ако не се получи с рестарт ще търся майстор че таблото от с3 ме дразни че оборотити са повече и 90% са в мили.... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този процесор откаде мога да го намеря и колко струва процесора и цената за подмяната г/д?

 

а вдо с голям фис от тди ще е много зор да намеря

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги смених датчика на температурата и проблема остана закачихме я на комп. и при 110 градуса на таблото реалната температура е 88 при което си включва перката на първата степен.Казаха ми студените спойки на таблото ако не стане ново табло,но важното е че не загрява  а само така показва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...