Jump to content

Тампони носач от ТТ


mng

Recommended Posts

Здравейте. Имам А3 8L 1.8T AGU 97г.

Вчера я качих на канал и открих, че задния тампон на носача си е изпял песента. Четох по форуми, че на Голф 4 слагат тампони от ТТ защото били плътни и се водят усилени. Та въпроса ми е дали някой е слагал такива тампони, а също ако е слагал от кое ТТ да търся тампони? Ако някой може да ми даде и ОЕ номер за тампоните ще бъда благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подменях моите миналата есен с точно такива, от ТТ плътни. Ходовата стана леко по стегната, което ми хареса. При мен, не бяха скъсани, но гумата беше омекнала и се деформираше лесно, свалих оригинални тампони, което ме изненада. Точен номер не мога да ти дам, в магазина ще ти помогнат със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да ми препоръча нещо като марка? Мисля за Delphi или LEMFÖRDER

Също ми казаха, че с плътните колата подскача повече по неравности и се късали по лесно от оригиналните!? :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 000км. ги караме плътните тампони и още не са се скъсали.И колата не подскача .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, mng написа:

LEMFÖRDER

Това ти препоръчвам аз, стига да не попаднеш на менте. Преди 2 години смених моите, като ги монтираха неправилно и не на преса, а с набиване в носача с тръба със същия диаметър и чук (моите не са плътни и прорезите в тях не са така, както трябва да се монтират, а наобратно/накриво). Бях бесен, но реших да карам, така и така бяха купени и сложени.

Навъртял съм им доволно много километри по Тракия и редовно съм подскачал по неравни ленти и дупки по нея. Навъртяни са прилично много километри по полулипсващи пътища в региона на Търново и Ловеч. Общо около 20 000 км. На последния "профилактичен" преглед на предницата преди няколко дни, от сервиза ми казаха, че тампоните са в отлично състояние и не са мръднали от монтажа насам, въпреки че са монтирани некадърно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...