Jump to content

Един въпрос.


JOVANI1974

Recommended Posts

Замислил съм се за купуване на А5, но гледам, че някои модели имат копчета за управление около скоростният лост, а други не. Защо? каква е разликата и кое е по добре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

темата ти е с кофти заглавие, но ще ти отговоря, тъй като поне е в правилния раздел.

По-добре е да има копчета, а ако има и джойстик на голямата врътка е още по-добре :).

Реално това означава, че колата е с по-високо оборудване и има повече екстри.

Мултимедия, навигация, телефония и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,ще пиша в тази тема защото също имам въпрос и то относно кражбите на А5 през OBD port.

Някой слагал ли си е някакъв вид "предпазител" или съществували ли начин чрез vag com да се предотврати това.Чета в а5oc.com за различни устройства но искам да питам някой който е решил проблема вече по какъвто и да е начин или дали просто има смисъл от това .

Благодаря ви за мненията [emoji2]

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да я остави отключена тогава с ключ на таблото и пълен резервоар?

Що за начин на мислене?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нотка смисъл в това че ако решат ще я вземат , но от съседната улица изчезнаха а5 и а4б8 и след 4 дена частите им са в ebay.co.uk .гледах запис от камерата  на единия от потърпевшите под 2 мин им отне да я измъкнат :(  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък в ebay.co.uk  да са, по-скоро са в Перник под моста на магистралата.

А това, че не трябва да се взимат мерки е пълна глупост наистина.

Вярно, че има каско, но там са месеци разправии, а и преди това да намериш и обслужиш читава кола също са месеци в търсене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично спазвам няколко прости правила ,никога не си оставям ключа с колата по автомивки ,гледам да не спирам на неосветени и безлюдни места и имам и гараж .50% от кражбите стават със сканиран ключ от автомивки или молове където паркираш и натискаш бутона за заключване а те с тапа чакат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така колега fifipaldi много правилно обяснено аз искам да си взема хубава а5 ца поне 2011 преди фейслифта ( black edition) най вероятно 2.0tfsi да й отстраня проблема с горенето на масло и да си я карам и радвам.След всичко това вложено време и усилия , гледам да мисля реално ,включвам и този фактор с OBD port.

Механична ключалка на геврека съм виждал на доста и е добра идея.

Споменах за ебау защото съм в Англия и наистина на комшията ми a5 го америха полицията в едно хале в Birmingham но вече беше късно.

Хубав ден [emoji2]

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...