Jump to content

Амортисьори А4 б5 2000 г. комби


fantoms

Recommended Posts

Здравейте,

Колата беше нестабилна в завоите, особено ако има неравности. Заведох я на майстор и той каза, че амортисьорите са за смяна. И 4-те. Като натиснеш колата и тя доста се люлее.

Въпросът ми е какви амортисьори препоръчвате и има ли възможност за рециклиране на старите или нещо подобно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,бих ти препоръчал газови да търсиш,по-устойчива е колата . Виж колегата КОКО С4,препоръчвам го като честен и точен мъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички амортесьори,които се монтират на това купе са газови.А като марка аз съм заложил на Bilstein сложих ги когато изтъваха оригиналните,вече 8ма година няма ядове,а колата се кара доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като хвърлих два комплекта ефтини боклуци отзад сложих Каяба и колата е чук и гек. Аз карам доста, понякога с много хора или я товаря колата. А разликата в цената не е фрапираща. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, но които и да сложиш ще си доволен. Мисля на аудито съм с нормални, а една Астричка дето карах 200 000 км с нова Каяба и си замина беше с ексел г 4 броя сменени от мен. Ексел-а е май по спортен. Опела какви дупки е видял и отношение не е истина.

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, kostaIliev said:

След като хвърлих два комплекта ефтини боклуци отзад сложих Каяба и колата е чук и гек. Аз карам доста, понякога с много хора или я товаря колата. А разликата в цената не е фрапираща. 

Само държа да кажа,че Bilstein е марка амортесьори,които се вграждат заводски.Стига да са взети от читав магазин,няма причина да изкарат по-малко от заводските амортесьори.От изброените марки в темата,наистина,която и да вземе няма да сгреши.Бих добавил и Monroe,ако не се лъжа също са с 3 години гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...