Jump to content

Мнение за обява А4 Б7


Recommended Posts

Полото ми  го карам само аз от ново- на 64 000км му претапицирах волана- не съдете по такива неща, зависи колко са ви дебели кебапчетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си ...

Амортизацията на волана зависи от много фактори,най-често при хора които се потят дланите, воланите са с износено лаково покритие заради солите, които се отделят с потта. Като всяка кожа,ако не се поддържа и хидратира също се износва доста бързо. Виждал съм вече и  S класа с тотал-щета волан на 130К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скроро колко го връткаш. На работните коли от сходен клас, но други ВАГ-ове на по 180 000км воланите са ОК, но са карани извънградско основно, а соПолко- само градско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно е да ти се наруши най-горния слой на волана, друго е дупчената кожа да е гладка. Този волан е на над 400 000км. 

 

Преди 2 седмици продадох волан на реални 140 000км ама перфектен. Ако някой държи пазя снимките да ги кача. С пера и дупчена кожа за 200лв 2 месеца седя в интернет и никой нищо. Даже получих оферти за 100лв, че едно тапициране толкова струвало. Няма да коментирам се, но тоя волан от обявата ми е мъчно даже за него.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Степента на износване на волана зависи от много неща. Аз ползвам всеки ден ей това http://www.himirex.eu/2015/07/20/каша-за-ръце/  и ръцете са ми като шкурка. Кожен волан волан при мен след няколко месеца ползване е в грозно състояние. Карам винаги с калъф ...B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има страшни каши, от които ръцете ти стават като бебешки. Аз лично не ползвам, но в сервиз на мой приятел като трябва да си измия ръцете, после са ми меки и чисти та чисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запознат с марки. Гледам да е от естествена кожа и да е с прилично качество на изработка. Последният го купих от магазин за автоаксесоари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...