Jump to content

не пали


pavel georgiev rizov

Recommended Posts

здравеите колеги имам страхотен проблем имам а6 4ф 2006 година слагам ключа и не иска да даде на контакт има ток акумулатора е наред всичко си работи ане пали

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кормилна колона, колега! 

Прочети я за грешки, ако имаш кабел и ги изтрий - след това може да запали.

Или разкачи плюса на акумулатора за 5 секунди и пак я закачи и опитай.

Има много писано по темата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвахме с акумулатора като го разкачим, не става. Как да се изтрият грешките като въобще не дава контакт? не може да се влезе в компютъра като не дава на контакт. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pavel georgiev rizov написа:

здравеите колеги имам страхотен проблем имам а6 4ф 2006 година слагам ключа и не иска да даде на контакт има ток акумулатора е наред всичко си работи ане пали

 

Обади ми се да ти кажа как да я запалите 0894020101 Костадин :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sunshai не е лошо да споделиш тази информация и тук, с тези кормилни колони проблема може да се случи на всеки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кормилната колона се управлява от аксес старт модула и с него става връзка и без контакт.

Натискаш спирачка за 10 сек и след това става връзката.

 

Колегата може и друго да има предвид.

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Костадин жив и здрав да си всичко се оправи много ми помогна все още има добри хора в тази държава  и ти си един от тях,късмет във всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо сложно няма,просто се влиза в модул 05 ACC START AUTOR и се чисти грешката ...може и да не се влезе от 1вия път ,но сле 2-3 пъти става на 100% ?.

Не е нужен контакт ?.В темата за кормилната колона бях пуснал снимки как я ремонтирам аз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колеги сьщия проблем на контакт нищо не сфети.как мога да я запаля. За кормилната колона като вкарам ключа изщтраква,волана се отключва.Какьв може да е проблема.

Редактирано от Audi 4F C6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

два варианта:

1. махни плюс буксата на акумулатора за 5 секунди и я сложи и виж дали ще се промени

2. ако имаш VCDS сложи кабела все едно е на контакт и дръж педала на спирачката натиснат мисля за 30 секунди, би трябвало да те върже за модула и да изтриеш грешките в колоната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махнахте ли буксата на акумулатора за 5 секунди и пак я закачате? така често се оправя.

 

дай тук и точната грешка

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свързах ме се с компа изтрихме грешките но пак не става.пак е запаметява.сьщата грешка отворена верига.     Климата на акумолатора внесем я откачал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свързах ме се с компа изтрихме грешките но пак не става.пак е запаметява.сьщата грешка отворена верига.                                         00576 терминал 15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето ми се обади вчера но явно проблема не му е в колоната ...Много вероятно да е в самата "ключалка" където се слага ключалка която  също е много проблемна!Дистанционно трудно мога да помогна,добре ще е да се публикува точната грешка!!!

 

EDIT:Това се оказа предишното ми Ауди :hilezh:...колко е малък света :lupe:.

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Привет колеги. Днес ми се случи нещо странно, Запалих колата обикалях малко и отидох до магазина за 5 мин. След това се качих дадох на контакт всичко нормално мми си тръгна всичко по таблото си свети, обаче като завъртях ключа да запаля и нищо. Пробвах няколко пъти нито стартер се чу нито никъв опит да запали. Заслушах се и се чуваше цъкане под волана. Излязох от колата заключих я след това я отключих и нямаше проблем колата си запали. Като се прибрах закачих я нямаше грешки.Гасих я палех след това нямаше проблеми. На някой случвало ли му се е и от какво може да е. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...