Jump to content

LED крушки


xerion

Recommended Posts

Здравейте,

 

Искам да сменя нормалните крушки с лед, но незнам към коя марка да се ориентирам и дали да бъдат задължително с камбус. Колата е с DRL и би ксенон.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо виж какво ще ти влезе във фара.
Масовите D2S Led с вентилаторчетата немогат да се съберат вътре, най-подходящи май са с металните ленти но те са около 40-60$ при китайците. Задължително с CANBUS  и от 20W нагоре. Неприятно е че масово крушките са 6500К - всичко над 5000К /студена бяла светлина/ ми изглежда като синеещ шукаритет голф тройка с xenon от Симеон - :)

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За D2S не знам, но за H7 с вентилатори си влизат без проблем. Ако колата не е с оригинален ксенон, т.е. ще е с H7 така че няма да има ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Оригинален би ксенон + DRL имам. Смених габаритните крушки с LED и се получи много добре. Остана само да сменя крушките на дневните, но немога да намеря подходящи LED-ове. Размера на крушката е стандартен H7. Някакви предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C6 Turbo led s perka 6000k 36w ще ти свършат работа.

И не са скапи,при мен лично 2 от комплектите работят безупречно

но тези на халогените 3000к 55w нещо единия не се охлажда.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата с интерес относно качественни и най-важното подходящи LED за DRL-a.

 

А на габарита какви сложи ако не е тайна за да не дава грешка и да паснат точно,линк нещо ако е удобно да дадеш?

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да ти кажа точен модел, ако се сетя утре ще се обадя на момчето, което ги купи и ще ти кажа със сигурност. Иначе знам само, че струват 9.50 лв.бройката и нямам никакви проблеми. Относно LED-а за DRL-a трябва да стане със сигурност. По спецификация и след разговор с продавача не трябва да имам проблем. Като го монитирам началото на Март ще пиша резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Аз направих следното. Смених би-ксеноновите крушки с нови Philips - 5000K, дневни DRL 5000к( взех ги от Olx 11.50 лв/парчето) и добавих резистори 25w - 4 ома , за да не дава грешка, резисторите монтирах на металната греда, защото развиват 130 градуса. На габаритите крушки с камбус(при мен не дават грешка), а на халогените c6 5000 K, отново с резистори. Опитвах и няколко модела крушки специално за дневни и габарити с/без камбус, но модула винаги ги хваща, явно е много чуствителен, опитах се и софтуерно да го огранича но не успях ! Ето и резултата....[emoji16]IMG_2110.thumb.JPG.53f36dd7971269ac26eb4IMG_2111.thumb.JPG.39af4824ff1bdc6f51ebeIMG_2112.thumb.JPG.6b4e927faf93baa12f047IMG_2101.thumb.JPG.026670b3741e342234f31IMG_2146.thumb.JPG.5c5873704b1a47910a32bIMG_2123.thumb.JPG.fd04483b3b8dd06a3b15f

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махнах старите халогенни крушки и сложих тези, без да режа нищо! Но свалях цялата броня иначе нестава

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли линк да ми дадеш за халогенните крушки? За колегата Марто 7007, днес пoпитах момчето каква е марката, която ми е сложил на габаритите, твърди че са Hella.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли линк да ми дадеш за халогенните крушки? За колегата Марто 7007, днес пoпитах момчето каква е марката, която ми е сложил на габаритите, твърди че са Hella.

Колега линк не пазя...ето ти номера( ‭087 8661153 ‬)на търговеца в Olx, питай го направо него за линк

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 лева за крушки с един куп инсталация покрай тях ... няма да влизам във тоя филм.

Мерси за линка.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста грамотно са направени тези от линка - просто вкарваш техния цокъл в оригиналната фасунга на колата, а в тяхната фасунга слагаш ЛЕД крушката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, със сигурност ще имаш допълнително окабеляване и резистори, просто няма как. Не са измислили още такива крушки за дневните, които да не дават грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
На 15.03.2018 г. at 20:15, xerion написа:

Xerion доволен си че светят силно или че не дават грешки? 

Редактирано от donadonybg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам D2S led който се събира във фара на а4 б6 със заводски ксенон! Ако някой има интерес да пише! Остана ми леда и лупите защото си продадох фаровете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...