Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Мен също, много мразя да ми се мотаят кабели и стойки из таблото. Имам телефон и отделна навигация и не бих казал, че ми предоставят нещо повече от оригиналната. Няколко пъти ги тествах двете паралелно и маршрута беше 1 към 1, не виждам защо не я харесвате толкова тази на колата. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично предпочитам "телефонната", примерно waze...

показва в реално време трафик условията, полицаи, etc...

Е, в БГ не показва много много, ама в чужбина е безценна :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще излезе някъде към 500+ лв, но получаваш audio и video вход.

Взима се това: http://vnsmedia.shoper.pl/en_GB/p/Audi-MMI-2G-HIGH-AUDIO-VIDEO-INPUT-SET/123 - на изчерпване е...но си пасва идеално за нашите кошници.

Ако си с iPhone си взимаш това и го прекарваш да ти излиза до подлакътника (има много читави на Amazon, Anker, не е нужно да е Apple - цените са по-добри): https://www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter

До тук добре. И тук идва извращението - трябва HDMI out да го разклониш на audio и video и то към чинчове, но има hdmi to chinch converters, само един пример: https://www.ebay.com/itm/RCA-AV-To-HDMI-HDTV-Converter-For-Nintendo-NES-SNES-N64-Gamecube-Sega-Genesis-/172217202258

и така го боцваш към VNS Media боксовете и си имаш iphone screen mirror включително аудио през колоните на автомобила. 

Като бонус - имаш и допълнителен in за задна камера, но ще работи като video source, а не като оригиналната камера - няма да виждаш визуализирана колата нагоре и сензорите от парктроника. Скоро някой в Пловдив показва видео тук с такъв монтаж. 

При читав монтаж - ще ти стърчи само един ligthning до подлакътника, но ще трябва да си бодваш всеки път телефона. И недостатък е, че няма да е тъчскрийн, а ще управляваш от handset-а. Но имаш video in motion, телевизия, youtube, navigation, you name it. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата, колегата @OvivO ми записа диск, но не тръгна. Ще видя темата и ако съм способен да я сменя сам може и да се пробвам [emoji4] Благодаря!

Аз също се борих с този проблем, бях на косъм да купя оригинален диск от ebay но след много тестване ми прочете dvd+r на HP, купих един шпиндел от кауфланд от отчаяание и взе че тръгна, друг е въпроса колко време ще изкара

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, карам 3.0 Тди 240 коня CDYA. От известно време забелязвам, че когато запаля колата след като е била карана вече и е загряла  70 - 90 градуса се чува едно причукване за около секунда, не повече. Звучи ми като звук на вериги. Но като е студена колата го няма това причаткване.Не трака 4 - 5 секунди и тогава да се оправя ами най много за секунда, просто е моментно. И това е че не го прави всеки път. Колата е на реални 185000 км и не мисля че е за смяна на вериги според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какво се дължи, силна миризма на изгоряла нафта след каране на обороти? И се долавя лек дим, около горната лява част на. Тва ше рече на ляво от турбината.

Редактирано от RogerSanchez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може някоя дифтунга на дюза да пуска, оттам нагта, изгаря с дим и мирис.

има ли промяна в звука на двигателя? 

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, OvivO написа:

Може някоя дифтунга на дюза да пуска, оттам нагта, изгаря с дим и мирис.

има ли промяна в звука на двигателя? 

Има, промяна в звука. Което не ми харесва, малко по-шумна е тия дни. А за конкретния проблем го прави, вече 3-4 път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4f-ката.. 7-цата е в Германия при дъртия  ;д. Ами, абсолютно , както си го обяснил е така. Нещо всякаш пука или чатка. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има драма, някой да ти намери коя е и да ти сложи нова дифтунга. Ако пък решиш - сложи нови на всичките 6, за да не го мислиш това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменях крушките на задния плафон с обикновенни и без да искам така сложих новата крушка че стана късо. Сега задния плафон свети само когато предния е изключен и то супер слабо. Отрепах се да търся бушон, ама без успех. Някакви идей?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги малко помощ. Свалях шофьорската врата да мръдна пантата малко че беше провиснала и сега автоматичното отваряне/затваряне на стъклото както и затваряне отваряне от ключа не работят.

Пробвах със задържане на бутона след като се затвори прозореца, но не става. Надявам се нещо не правя както трябва. Някой идеи как да го "обуча" отново ?

Колата е 4f 2004 3.2 в случай, че има значение. MMI версия 5570

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих как става точно в тази тема:

https://www.audiworld.com/forums/a6-s6-c6-platform-discussion-58/2007-audi-a6-driver-side-window-one-touch-not-working-2861681/

Предстои да пробвам пак.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма бушон, директно от комфорта се хранят, може да си го прецакал...

Мерси за бързия отговор.

Подсветката на копчетата работят. Когато натисна едно от копчетата задния плафон свети на 50%, но пусна ли и предния задния изгасва. Някакви идей, пробвах с 2 плафона. Предния е ок.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен стана нещо подобно. Окъсих и аз задния плафон, докато слагах лед-крушките.

След 1 седмица или 10-ина дни ги сложих пак и тръгнаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега поглднах, има 1 меден пин който се криви супер лесно. И на двата плафона се беше огънал. Изправих го и се оправи. Бушони няма, ако се окъси модула в багажника спира тока.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...