Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Ясно, нещата си вървят към полиране и фолио, ще гледам да ги направя докато не са станали зле, моите все още са в много добро състояние, но една превенция няма да им дойде зле

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да държи лака на фаровете и да не се бели, не трябва да се лакират когато са полирани. Матират се до 600 или 800 водна и се лакират, да има за какво да се "хване" лака

А най-добре е лак и фолио :D

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен с фолио вече 4 години няма никакви проблеми, даже си личи къде са се удряли камъчета но не се е напукало. Това няма как да се постигне с лак на спрей освен ако не е 2К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vasil82 С VCDS ако си цъкнал на Applications и после на EDC-15-16 mileage няма да видиш нищо. EDC 15 и 16 са ECU-тата на старите тди-та 90ка,110ка. След помпа дюза натам тая опция не работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв смисъл от лак няма има толкова качествени голиа вече. Полираш, лепиш и не мърда. Даже някои излизат фабрично фолирани вече.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Boikoff написа:

@Vasil82 С VCDS ако си цъкнал на Applications и после на EDC-15-16 mileage няма да видиш нищо. EDC 15 и 16 са ECU-тата на старите тди-та 90ка,110ка. След помпа дюза натам тая опция не работи.

Точно така направих, мерси за инфото.

На 4f 2006г. 3.0 tdi може ли да излиза скоростта на дисплея на борд компютъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, малко тъп и странен въпрос ама някой знае ли как да разбера какъв е болта който държи кутията на филтъра за купето, защото моята го няма а не разполагам с болтчета и винтчета, пък няма как да я разглобя и да обикалям с нея да търся :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно на всички става. Но за да функционира на 100% трябва да има мемори пакет, на фейслифтовите става и без мемори пакет (но зависи дали модула поддържа накланяне на огледалото при включване на задна скорост), но според моите виждания ако няма мемори пакет накланянето работи, но не се накланя колкото с мемори пакет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли мемори ? Ако нямаш виж дали имаш въпросната опция в модула на дясната врата, става с VCDS. 

П.с. Огледалото пада когато бутона за настройка на огледалата е завъртян за дясното огледало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да имам изгоряла свещ а да не ми го изпише на таблото? Питам, защото вчера я закачих да я прочета и изписа изгоряла свещ на 5-и цилиндър, а не ми е светвало на таблото и си пали без проблем, колата.

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На таблото не светва за изгоряла свещ. Дава го само като грешка през ваг ком. При мен с 1 изгоряла свещ на -5 не се усеща липсата й...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно и при мен нищо не се усеща, пали нормално, мислех, че като при повечето коли ще мига подгрева, като е изгоряла свещ

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...