Jump to content

Разчитане на история на А6 4Ф


Recommended Posts

Здравейте

 

Харесал съм тази кола:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11527166531300191&slink=7hykt9

 

Човека ми прати историята на колата,но понеже не разбирам повечето от описанията реших да попитам вас :)

Интересува ме главно за някакви сериозни ремонти които са й правени..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Редактирано от venksta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай я към сервиз, които разбират и побързай, колата изглежда много добре, ако тая история си е нейната, което най-вероятно е така, не е за изпускане :) 

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В историята, която ти е пратена, няма нищо сериозно - филтри, крушки, сваляне на гуми, уплътнения и други такива, но аз не видях да има км. 

В Порше Запад биха могли да потвърдят дали всичко е така, защото тази история и този печат - могат и да се направят за всяка една кола.

Самата кола изглежда доста добре и вътре, и вън - запазена е.

Избери читав сервиз за основен преглед и те до 5 минути ще ти кажат дали са ѝ реални километрите. Те знаят и какво да тестват и как да гледах. Успех! И да се похвалиш :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има, гледам от телефона и съм го пропуснал.

Печатът е от Автотехника PM - което май е VW Плевен. Човекът е от София, проверката е от вчера и е с мокър печат. Явно е ходил до там. 

В Порше Запад няма да откажат да проверят историята - човекът на частите, но май ще трябва да отидеш със собственика, може тъкмо някъде там да я покараш.

А на кой сервиз ще я караш - ти трябва да избереш - но не са повече от 5 или 6, които ще свършат работа, както трябва.

Не на последно място провери и дали рамата на колата отговаря на тази в историята :)

най-важното е колата да е читава!

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкефен съм.......

вътре С лайн

вън С лайн

страхотна джанта

описано е всичко по историята, даже ДПФ е замерван, което значи че си е на мястото и няма интервенции.

Бих я отнесъл на секундата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има абсолютно същата кола едно към едно, но с гарантирано качество обслужена всичко от - до, с въздушно е, 19-ките са чисто нови и зимните 17-ки и те са чисто нови регистрирана, има  каско,  кара се всеки ден, ако някой иска снимки и цена на лично! Колата е супер гарантирам! 

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го мислех същото :D Тая кола беше толкова на оферта, че можеше едни бързи 1-2 хиляди да се изкарат от нея. На първия продавач или са му трябвали спешно пари или не е знаел какво продава, щом тоя пичага я е купил за препродаване значи е читава, като му гледам другите две обяви е някой запален.

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си е същият човек, беше я пуснал като частно лице, но продава аудита, чете форума и си е казал: баси и колата продавам, дай да я вдигна :) Тези ще се избият!

@alexxk: признай си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение, че видиш ли читава кола или каквото и да било на оферта, линкове тука не пускай :D Едни джанти наскоро постнах, на другия ден ги немаше. СлучаEнос, не мисля :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...