Jump to content

Моля спешно за съвет


Recommended Posts

Здравейте,поради ред причини искам да си сменя колата с Ауди а 4,2014,2015 г, дизелов двулитров мотор 150 коня,ръчна кутия,моля кажете ми избора ми добър ли е или да гледам за нещо друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой не си харесва Аудито 2015 дизел, 150 к.с.......не отказвам такива подаръци:hilezh:.

По темата...... ако се абстрахираме от неясното бъдеще на дизела....бих казал, че е добър избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим за хилядите дизелови Аудита с изтекъл лизинг на по 3-4 години които стоят по немските фалирващи джамбази и ще бъдат разпродадени на безценица, тогава изобщо не е лоша идея.

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Dobri82 написа:

Здравейте,поради ред причини искам да си сменя колата с Ауди а 4,2014,2015 г, дизелов двулитров мотор 150 коня,ръчна кутия,моля кажете ми избора ми добър ли е или да гледам за нещо друго

 

Взимай смело, 2.0тди common rail (след 2008г)  е един от най-икономичните, здравите и евтини за обслужване и поддръжка двигатели на ауди/vw. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, CVT написа:

Ако говорим за хилядите дизелови Аудита с изтекъл лизинг на по 3-4 години които стоят по немските фалирващи джамбази и ще бъдат разпродадени на безценица, тогава изобщо не е лоша идея.

 

 

Тези фалиращи немски дилъри съществуват само в мокрите сънища на скъсаните ни сънародници дето искат ама не дават.Иначе 2.0ТДИ 150кс е супер икономичен и надежден мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти дам? Разрешение ли? Имаш го! Ако търсиш такава кола, иди до Германия и се възползвай от създалата се ситуация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди точно на петдесет и три градуса, трийсет и пет минути и четиринайсет цяло осемстотин петдесет и шест секуди северна географска ширина на десет градуса, пет минути и трийсет и пет цяло сто деведесет и шест секунди източна географска дължина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Информацията идва от Дойче Веле - това е новинарска агенция с авторитет. Ако твърдиш че не е вярно, къде е твоя авторитет?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не казва че ги дават без пари......но цената на дизеловите модели втора ръка падна чувствително през последните няколко месеца.... И определено има страхотни оферти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, CVT написа:

Информацията идва от Дойче Веле

 

Мога да ти кажа с пълна увереност, че въпросното DW фабрикува с пълна сила фалшиви новини и такива лапнишарани, като теб бързо се хващат на въдицата! 

Съвсем логично нормално мислещ човек ще си зададе въпроса дали по този начин фрицовете не са решили да се отърват от голямо натрупване на автомобили с изключително скъпа подръжка и/или доказани купища фабрични дефекти. Имам над 30 годишен опит във всякакъв вид търговия започвайки от куфарна и стигайки да такава за крупни суми, които не искам да посочвам. Отлично знам как се манипулират пазар и крайни купувачи. Изключителни корифеи в тези начинания са жълтокожите. Още, като студент изключително внимавах как да се държа с тези опасни потенциални злодейчета.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори и цените да тръгват надолу и да им залежават 350 000 "стари" дизели, то в Централна и Източна Европа чакат около 100 милиона души за тези стари 350 000 дизеляка...не е като да няма пазар, т.е. няма да се "сринат" цените.

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 minutes ago, KOKO 100 C4 said:

Мога да ти кажа с пълна увереност, че въпросното DW фабрикува с пълна сила фалшиви новини и такива лапнишарани, като теб бързо се хващат на въдицата! 

Съвсем логично нормално мислещ човек ще си зададе въпроса дали по този начин фрицовете не са решили да се отърват от голямо натрупване на автомобили с изключително скъпа подръжка и/или доказани купища фабрични дефекти. Имам над 30 годишен опит във всякакъв вид търговия започвайки от куфарна и стигайки да такава за крупни суми, които не искам да посочвам. Отлично знам как се манипулират пазар и крайни купувачи. Изключителни корифеи в тези начинания са жълтокожите. Още, като студент изключително внимавах как да се държа с тези опасни потенциални злодейчета.

 

 

 

След като вярваш в такива конспирации не можеш да се считаш за нормално мислещ човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, CVT написа:

 

След като вярваш в такива конспирации не можеш да се считаш за нормално мислещ човек.

Не чувстваш ли, че прекаляваш и обиждаш? :unsure:

Тебе не знам кой те познава, но мен ме познават мнозина от пишещите. Нито си ми на възрастта, нито си подписал дори 1% от платежните документи, които аз съм подписвал. Сигурен съм в това!

Само, като видях мазната мутра на "рязаната карабина" в началото на клипа ми стана ясно, как изкусно ще излъже. Ако минеш успешно през всички стъпала на търговията, претърпиш загуби понякога и се научиш да преглъщаш това, тогава ще ме разбереш какво и как мисля, но си много далече драги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 minutes ago, KOKO 100 C4 said:

Не чувстваш ли, че прекаляваш и обиждаш? :unsure:

...

 

Винаги се отнасям с уважение към хора които се отнасят с уважение към другите. Ако прочетеш предишния си пост можеш да видиш защо не си между тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, CVT написа:

Информацията идва от Дойче Веле - това е новинарска агенция с авторитет. Ако твърдиш че не е вярно, къде е твоя авторитет?

 

Тоест това, че аз не вярвам на Дойче Веле означава, че не те уважавам и трябва сляпо да ти се възхищавам и ръкопляскам? :stupid:

Нищо обидно не влагам в думата лапнишаран и искам да ти кажа, че си подведен от тези прекрасни дезинформатори. Почти всеки ден се "наслаждавам" на лъжите и манипулациите им в политическите теми.

Що касае "здравите и надеждни" двигатели ще Ви дам пример с един интересен автомобил наречен Нисан Микра. Наистина моторите им са много здрави и надеждни, но потрябват ли специфични части за тях(а това неминуемо се случва на над 10 годишен кош) собствениците реват, като простреляни мечоци! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес нищо не е станало - този тренд продължава вече над 2 години.

 

used-car.jpg

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...